Полтавка заживо поховала чоловіка і сама потрапила до психлікарні

Новини
12 червня 2012 о 11:141052 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавка заживо поховала чоловіка і сама потрапила до психлікарні
Полтавка зателефонувала до міліції і повідомила, що її чоловік лежить мертвий у подвір’ї.


Фото з сайту ukranews.comФото з сайту ukranews.com

Нібито його розстріляв з автомату сусід і втік. Виїхавши на місце події, правоохоронці зустріли «убитого» чоловіка. Як з’ясувалось, його дружині все привиділось. У результаті вона потрапила на лікування до психіатричної лікарні. Подробиці ситуації повідомили сьогодні, 12 червня, у прес-службі обласної міліції Полтави.

- Після дзвінка жінки  більше двох десятків міліціонерів у бронежилетах та з автоматами виїхали шукати вбивцю, який розстріляв людину, - розповів Володимир Пасічко, помічник начальника Київського райвідділу міліції зі зв’язків з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ. -  Та «мертвий» чоловік  не міг второпати, що такого накоїв, що на його подвір’ї зібралась така кількість озброєних людей.

Побачивши чоловіка живим і неушкодженим, жінка довго не могла нічого пояснити. Уже в райвідділі міліції, трохи оговтавшись від „вбивства”, вона повідомила правоохоронцям, що їй це, напевно, „привиділось” . Жінка розповіла, що декілька років тому з нею було щось подібне – її тоді забирали до психіатричної лікарні. До лікарні відправили жінку і цього разу.

Якби ж жінка не була психічнохворою, вона відповідала б за статтею 383 Кримінального кодексу України «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину». За це передбачається покарання від виправних робіт на строк до 2 років до позбавлення волі на та такий же термін

До речі,  нещодавно у Полтаві 86-річна жінка викликала міліцію, щоб серед ночі вийти з квартири.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter