До котрої години у Полтаві повинен їздити громадський транспорт

Новини
12 червня 2012 о 15:182331 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 До котрої години у Полтаві повинен їздити громадський транспорт
Полтавці скаржаться, що у вечірній час дочекатись маршруток і тролейбусів в обласному центрі дуже важко.


Фото kolo.poltava.uaФото kolo.poltava.ua

Тож журналіст «Коло» дізнавалась, до котрої ж години має їздити транспорт у місті й хто має його контролювати.

Зокрема, один з читачів розповів, що він після 21.00 з Київського вокзалу неодноразово не міг дочекатись тролейбусу.

- Я приїхав на Київський вокзал десь о 21-й, - розповів Микола Леонідович. – Та тролейбуси уже не ходили. А в мене  важкі сумки, мені важко їх до наступної зупинки нести.

Проте у КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень» запевняють, що всі тролейбуси їздять довше.

- Тролейбуси у нас ходять до 22.00, - говорить Євген Савчук, начальник КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень». – Окрім того, віднедавна тролейбуси, що їздять на «кільцевому маршруті», їздять до 23.30. Щоб молодь наша, яка повертатиметься додому у пізній час, мала можливість виїхати і на тролейбусі. Стосовно іншого громадського транспорту, то в умовах конкурсу перевізників чітко вказано, до якої години вони повинні їздити. Це або до 22.30, або до 23-ї, дивлячись, який маршрут. Одне і завдань нашого підприємства є контроль за дотримання  таких вимог.

У КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень» зазначили, що саме для цього і планується встановлення датчиків геонавігації у всьому громадському транспорті Полтави.

Хто ж контролює дотримання графіку комунальним транспортом міста, розповіли у «Полтаваелектроавтотранс».

- По перше, все це контролює наша диспетчерська служба, по-друге, КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень», - розповів Євгеній Зайцев, начальник КП "Полтаваелектроавтотранс". – А ще це все фіксується під час заїзду в депо. Тож сенсу водіям тролейбусів приїздити раніше немає. Вони можуть раніше на 5 чи 7 хвилин приїхати, але ми намагаємось за це карати.

Довідка «Коло»: Комунальний транспорт нараховує 14 автобусів, які їздять щодня за розкладом. Тролейбусів у будній день вранці ходить 50, удень - 45, а  у вихідні та свята – 30 (оскільки менший пасажиропотік). Усього на балансі комунального підприємства близько 80 тролейбусів, та десь 20 з них у поганому стані. Їх поетапно ремонтують, щоб продовжити строк експлуатації.

До теми:

- У Полтаві борються з водіями, які не відчиняють усіх дверей пасажирам

- У Полтаві двічі на тиждень штрафують водіїв-нелегалів