Перші полтавці отримали «Вітіну тисячу» без черг та штурму банку

Фото
1 червня 2012 о 13:46901 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Перші полтавці отримали «Вітіну тисячу» без черг та штурму банку
У 2012 році виплати вкладникам проходять без натовпу людей під будівлею банку. Сьогодні, 1 червня, «Ощадбанк» розпочав компенсаційні виплати вкладникам радянського «Сбербанку».
Серед тих полтавців, кому держава першими видала 1000 гривень, 83-річний Леонід Олексійович Борсуков. Чоловік актуалізував свої дані у відділенні «Ощадбанку» 6 травня, а на сьогодні йому призначили час отримання грошей – 9.50 ранку. Прийшов до банку за адресою Леніна, 1/23 зі своєю 70-річною дружиною Валентиною Петрівною Лисюк. - Ми прийшли за півгодини раніше, до нас нікого не було, - розповідає Валентина Петрівна. 1000 гривень нараховують для отримання на пластикову картку. Подружжя вирішило брати виплату одразу готівкою, бо вже не довіряють банківським депозитам. Леонід Борсуков тримає у руках обіцяну владою 1000 гривень. Фото Марини КлименкоЛеонід Борсуков тримає у руках обіцяну владою 1000 гривень. Фото Марини Клименко - Краще отримати гроші і заплатити за квартиру. Коли Юля видавала тисячу, це було 200 доларів, а зараз лише 125 доларів, - розмірковують вони. Хоча полтавці поважного віку відмітили зусилля влади нинішньої. - Добре, що зробили усі виплати за розкладом - немає натовпу та черг. А то у 2008 році черги займали з ночі, а гроші отримали родичі банківських працівників, а не люди зі списку, - коментує Валентина Петрівна. Дружина Леоніда Олексійовича Валентина Петрівна актуалізувала свої дані у колл-центрі 12 травня, а за виплатою жінці звертатись до банку 10 серпня. Пояснює це тим, що молодша за чоловіка, тому гроші отримає пізніше.

83-річний Леонід Борсуков отримав гроші серед перших у місті.83-річний Леонід Борсуков отримав гроші серед перших у місті. У відділенні «Ощадбанку»за адресою Леніна 1/23 працюють 2 «вікна», які обслуговують вкладників радянського «Сбербанку» - оновлюють їх дані та видають гроші. Черг людей там справді немає, пересвідчилася журналіст. До теми: Як отримати компенсацію вкладникам радянського "Сбербанку" (інструкція)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter