День захисту дітей – у яких країнах і як святкують

Новини
1 червня 2012 о 09:061454 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 День захисту дітей – у яких країнах і як святкують
1 червня – Міжнародний день захисту дітей.

Фото з сайту kremenchug.uaФото з сайту kremenchug.ua Був заснований в листопаді 1949 року у столиці Франції місті Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Через рік, у 1950 році 1 червня був проведений перший Міжнародний день захисту дітей, після чого це свято проводиться щорічно.

Країни світу по-різному святкують Міжнародний день дітей – 1 червня, однак аж ніяк не у всіх країнах діти саме в цей день відзначають своє свято.

Японія: тричі на рік День дітей:

3 березня – Свято дівчаток. У цей день батьки дівчаток влаштовують удома виставку гарних дитячих ляльок у кімоно, це і є подарунок батьків своїм принцесам.

5 травня – Свято хлопчиків. Перед входом у дім сім’ї, де є хлопчик, вішається прапор із зображенням коропа, який означає можливість здобуття наукового ступеня. Якщо в родині кілька хлопчиків, то на вхідних дверях будинку вішаються зелено-сині прапори. Величезна кількість подібних прапорів означає, що в родині багато хлопчиків. У японців короп символізує силу і сміливість.

15 листопада – День дітей «7-5-3». За японським звичаям вважається, що 3, 5 і 7 років – найщасливіші роки дітей.

Республіка Корея – 5 травня. Усі діти радісні та щасливі, в національних костюмах, батьки дарують їм подарунки.

Колумбія – 4 липня – День дітей. У це свято у всіх школах країни проходять різноманітні заходи. Діти зазвичай одягають різні маски, вбираються як клоуни і гуляють по вулицях.

Бразилія – 15 серпня. Цей день також є Національним днем ​​боротьби з епідемією, тому щорічно в це свято лікарі країни оглядають дітей, крім того, малюкам у віці до 5 років роблять щеплення проти поліомієліту.

Швеція – 7 серпня – Свято хлопчиків, яке також носить назву свято лангуста. Таку назву день отримав в надії на те, що хлопчики будуть такими ж сміливими, як лангуст. У цей день діти вбираються в костюми лангустів, виступають з веселими і забавними номерами. А 13 грудня відзначається День дівчаток, який також називається святом Богині Люсії. Люсія – богиня, яка за шведським переказами, оберігає дівчаток. Щорічно в свято дівчинки Швеції перетворюються на маленьких богинь, які роблять добрі справи для інших дітей.

Іспанія – День дітей – 5 січня, це релігійне свято; в перекладі з іспанської мови означає «свято Короля магії». З вечора 5 січня і до наступного ранку в Іспанії всюди можна побачити парадні машини, на яких «3 королі» постійно роздають дітям різні солодощі. Коли колона прибуває до воріт міської чи районної адміністрацій, будь-яка дитина, яка сідає на коліна короля, може отримати особливий подарунок. Діти, яким дістаються такі подарунки, повинні пообіцяти королю добре і старанно вчитися.

Ісламські країни:

У більшості ісламських країн на 14 день поста відзначається Свято цукерок, це найвеселіше свято для дітей.

Африканські країни:

У країнах Західної Африки є спеціальний «дитячий карнавал», який триває цілий місяць. Жителі Африки люблять співати і танцювати, під час дитячого карнавалу, незважаючи на різні умови життя людей у країні, всі діти щасливі й радісні.

До Вашої уваги афіша заходів «Куди повести дитину у Полтаві з нагоди Міжнародного дня захисту дітей»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter