У Полтаві можна безкоштовно пройти обстеження на рак шкіри

Здоров'я
15 травня 2012 о 14:391591 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві можна безкоштовно пройти обстеження на рак шкіри
Ліхтарик просвічує епідерміс, а лікар дивиться через лінзу і визначає попередній діагнозУ обласному шкіро-венерологічному диспасері проходить «Місячник діагностики раку шкіри».


- У нашій країні смертність з діагнозом рак шкіри складає 80% – говорить Володимир Каменєв, головний лікар Полтавського обласного шкіро-венерологічного диспансеру – А, наприклад, у країнах Північної Америки з таким же діагнозом помирає лише 20% людей. Хоча в них більше людей мають ризик страждати від цієї хвороби. Причин, які цьому сприяють багато, а найголовніша – відстуність ранньої діагностики. Тобто, людина звертається до лікаря вже на тій стадії, коли розвиток раку не можливо не тільки вилікувати, а й призупинити. Для того, щоб попередити це захворювання в нашій лікарні є прилад – дерматоскоп, через який можна простежити будь-які утворення на шкірі, в тому числі і скупчення меланоцитів.Зараз в обласному шкіро-венерологічному диспансері проходить «Місячник діагностики раку шкіри». Кожен бажаючий до 4 червня може звернутися до реєстратури диспансеру, і пройти обстеження безкоштовно. Нагадаємо, в минулому році безкоштовну діагностику проводили лише один день. Шкіро-венерологічний диспансер знаходиться за адресою м. Полтава вул. Енгельса, 12.

- Цей прилад не є найдосконалішим, - продовжує Володимир Каменєв. - Є набагато потужніші дерматоскопи. В них вбудований комп’ютер, є доступ до мережі Інтернет, вони видають кольорову картинку, тощо. Такі є лише в Донецькій та Луганській областях. Звичайно, ми просимо виділити кошти і нам на такий апарат, але зараз маємо що маємо, і працюємо на тому що є.

Ціни в Інтернеті на такий апарат коливаються від 3500 грн  до 4000 грн. У диспансер його завезли безкоштовно у рамках Всесвітньої благодійної програми боротьби з раком шкіри. В області такий апарат лише один. І тільки у шкіро-венерологічному диспансері є спеціально сертифікований лікар, який за допомогою дерматоскопу може поставити правильний попередній діагноз.

До теми: Де можна підхопити небезпечні мікроби?


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter