Ветеранам у Полтаві відімкнули газ напередодні свята

Ситуація
8 травня 2012 о 15:55622 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з plynari.eu«Полтавагаз» позбавив газопостачання квартири у будинках по вулиці Південній та Квітучій, де мешкають ветерани війни. 


Про це редакції «Кола» повідомили обурені мешканці будинку по вулиці Південна, 3, що у Полтаві. Люди скаржаться: напередодні 9 травня квартири № 2, 3, 5, 8 у їх будинку відімкнули від газопостачання. Також без газу залишились кілька квартир у будинках по вулиці Південній 1, 5 та Квітучій 3, 5 і 7. Полтавців залишили без засобів до існування.

- Сьогодні, близько 10 години ранку, під час планового обстеження газових приладів у нашій квартирі працівники «Полтавагаз» відімкнули газопостачання, - розповідає Надія Довгань, мешканка квартири №3 по вулиці Південній 3. – На свято я, чоловік та його 95-річна мати, учасниця війни, не можемо приготувати собі їжу та навіть підігріти воду. Ми справно платимо за послуги, тому не розуміємо такого ставлення до себе, - пояснює Надія Петрівна.

Причина, вказана у акті про відключення, – відсутня технічна документація на колонку, плиту, опалювальний котел, встановлені у оселі, цитують мешканці. Натомість жителі запевняють, що техніку самовільно не встановлювали. Їх будинок, який раніше належав Гожулівській біофабриці, до газопостачання підключав то й же «Полтавагаз» ще у 1968 році. З того часу вони не міняли газових приладів та нових не встановлювали. У 1997 році люди встановили газові лічильники, й тоді такої проблеми не виникало. Де поділася технічна документація на вказані об’єкти, невідомо. Можливо, це сталося після ліквідації біофабрики або інформація зникла у архіві підприємства "Полтавагаз".

На руки власникам помешкань, яким сьогодні відключали газ,  видали документ з рекомендацією, куди звертатись для узаконення самовільно встановленого обладнання. За вказаним на папірці телефоном жодних пояснень ніхто не дає. Сказали лише, щоб особисто прийшли за вказаною у документі адресою. Завтра ж у більшості державних установ вихідний.

Коментар «Коло» намагалось отримати у головного інженера «Полтавагаз».

- У цих будинках проводилося планово-технічне обслуговування внутрішньо будинкового обладнання. Скоріше за все, були виявлені порушення експлуатації газових приладів чи самовільне їх встановлення. Напишіть нам офіційний запит, ми повідомимо про причину відключення газопостачання у цих конкретних квартирах, - така була відповідь Ігоря Височенка, головного інженера «Полтавагаз». – Наскільки швидко газ подадуть до квартир знову, буде залежати від самих власників квартир.

Постраждалі мешканці квартир, відімкнених від газу, - переважно немічні люди поважного віку, які майже не полишають стіни своїх жител. Більшість з них ветерани Великої Вітчизняної війни.

До теми:

У Полтаві в туалети замість холодної води подали гарячу

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter