Неплатникам аліментів можуть заборонити брати кредити

Новини
Валентина Зайченко8 травня 2012 о 11:54499 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Санкції до неплатників аліментів посилять (Фото з vitbichi.by)Влада вивчає досвід інших країн по даному питанню.


За відмову та уникання від сплати аліментів необхідно значно посилити санкції щодо таких батьків, переконаний уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко, пише tsn.ua

За його словами наразі вивчається досвіду країн світу з боротьби з невиплатою аліментів. Зокрема заборона на банківські кредити, а також інші фінансові обмеження. Ще однією санкцією може стати внесення до списку злісних неплатників аліментів та оприлюднення даного реєстру.

"Ми розглядаємо можливість введення відповідного чорного списку з обмеженням цілого ряду прав тих батьків, які не платять аліментів до повної виплати", - сказав він.

Павленко зазначив, що на даний момент в законодавстві міститься норма, яка передбачає заборону неплатникам на виїзд за кордон.

При цьому уповноважений зазначив, що зараз має місце дискусія про те, чи не порушує така норма конституційних прав батьків.

До речі, українцям-боржникам банків дозволили виїжджати за кордон.

Варто зазначити, що, за словами держслужбовця, на сьогодні в Україні налічується близько 16 000 злісних неплатників аліментів, за якими є рішення судів.

Нагадаємо, Азаров обіцяв систему аліментів зробити ефективнішою.

До теми: Розлучатися та ділити майно стане значно дорожче

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter