У Полтаві вшанували пам'ять Тараса Шевченка за 10 хвилин

Новини
9 березня 2012 о 12:001115 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві вшанували пам'ять Тараса Шевченка за 10 хвилин
Олександр Удовіченко кладе квіти до підніжжя пам’ятника українському поету.Сьогодні, 9 березня, у Полтаві відбулося щорічне покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 198-ої річниці з Дня народження письменника.


На заході були присутні губернатор Полтавської області Олександр Удовіченко, заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко, заступники міського голови, керівники управлінь міськвиконкому та більше 300 представників громадськості міста. Мер міста Олександр Мамай на покладанні квітів не з’явився.Дійство тривало не довго – близько 10 хвилин. Чиновники не промовили до присутніх жодного слова. Лише спілкувалися з журналістами місцевих  ЗМІ. Також обійшлося без політичних гасел та провокацій.

Однак  так і не пролунало анонсоване виконання творів поета під гітару та у супроводі кобзи. Можливо, цьому завадила досить прохолодна погода у місті.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter