Полтавські рятувальники б'ють тривогу через часті пожежі

Новини
Надія Труш16 лютого 2012 о 17:28800 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські рятувальники б'ють тривогу через часті пожежі
У Полтаві збільшилася кількість пожеж. Через це рятувальники роздають спеціальні листівки з попередженнями.фото ukranews.comфото ukranews.com

– З нового року у місті сталася 21 пожежа, - розповів Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди УМНС в Полтавській області – Найбільше пожеж стається у приватному секторі.

Через морози полтавці використовують більше електроприладів, аніж зазвичай. Що у свою чергу може нашкодити.

– Наприклад, користуються саморобними плавками запобіжників в електролічильниках, тим самим намагаючись економити електроенергію. Через це може виникнути пожежа, – каже Віталій Шкаревський.

Саме тому полтавські рятувальники навідуються «у гості» до жителів приватних секторів міста,проводять роз’яснювальну роботу, та роздають спеціальні листівки-пам’ятки з порадами, що робити в разі виникнення пожежі та рекомендаціями як її попередити.

До речі, нещодавно еменесники уже проводили подібний захід, оглядали підвальні приміщення полтавських багатоповерхівок. У морози в підвалах та горищах «оселяються» безхатьки, готують там їжу, чим можуть спровокувати пожежу.

До теми:

Найчастіше пожежі у Полтаві стаються через необережність та електроприлади

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter