У Полтаві обрали ідеальну студентську пару

Дозвілля
13 лютого 2012 о 23:051297 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві обрали ідеальну студентську пару
Фоторепортаж. Сьогодні, 13 лютого, у Полтавському університеті економіки й торгівлі журі, на чолі з ректором та його дружиною, обирали «Ідеальну пару 2012».
Ректор ПУЕТ Олексій Нестуля із дружиною Світланою Нестулею являються прикладом "ідельною пари" для всього студенства.Ректор ПУЕТ Олексій Нестуля із дружиною Світланою Нестулею являються прикладом "ідельною пари" для всього студенства. Фоторепортаж. Сьогодні, 13 лютого, у Полтавському університеті економіки й торгівлі журі, на чолі з ректором та його дружиною, обирали «Ідеальну пару 2012». У конкурсі взяли участь 4 пари. Всі студенти ПУЕТ. Змагалися закохані у трьох конкурсних епізодах: відео представлення «Як ми познайомились», подорож до іншої країни та імпровізований конкурс, в якому учасникам потрібно було без слів передати загадану ситуацію. Конкурсанти перенесли глядачів до Італії, двічі до Америки, і несподівано для всіх до Радянського Союзу. - Взяти участь у конкурсі мені запропонувала моя дівчина, – говорить Дмитро Кальченко, конкурсант. – Отримав величезне задоволення. Де ще можна так провести гарно час з коханою людиною, як не на сцені?! Всім закоханим хочеться побажати «выдержки», але не коньячної, а людської. Пишіть своїм коханим у мільйонний раз «надобраніч» і не потрібно гризтись через Вконтакті! Цьогорічний конкурс «Ідеальна пара» присвятили, як сказали ведучі заходу,  «найкращій парі університету» — ректору Олексію Нестулі та його дружині Світлані. - Завтра нашому подружжю виповнюється 25 років, – розповідає Олексій Нестуля. – Кохання  - це довіра одне до одного, це можливість зробити крок на зустріч, тоді коли твоя друга половинка зовсім не хоче йти на поступки. Бажаю кожному знайти свою любов. Екзюпері казав: «Дружба – це велика робота». Я вважаю, що кохання - це теж важка робота, але яка приносить найбільше радості у житті. Лауреатом звання  «Ідеальна пара 2012» стала пара – В’ячеслав Козлов та Юлія Топчій. Вони отримали сертифікат та подарунки від спонсорів конкурсу.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter