Полтавці прискіпливі, коли обирають валентинки на подарунок

Фото
13 лютого 2012 о 16:352141 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці прискіпливі, коли обирають валентинки на подарунок
Журналіст «Кола» напередодні Дня всіх закоханих запитувала у продавців, яким валентинкам надають перевагу полтавці.
Для цього відвідала кілька торгівельних точок з валентинками та сувенірами для закоханих.

Нині вітати з Днем святого Валентина моуть навіть ті, хто немає коханих половинок. Адже є повно різних валентинок, в яких написані побажання для батьків чи подруг. Їх ціна сьогодні, 13 лютого, коливається від 25 копійок до 25 гривень.

За день до свята у продавців таких товарів «кипить» робота. У них багато  відвідувачів. Найбільше серед них школярок, які купують валентинки своїм подругам.

Серед покупців валентинок найбільше школярокСеред покупців валентинок найбільше школярок

- Ми продаємо валентинки  уже більше двох тижнів,  - розповіла  продавець. – Проте жваво купувати їх почали минулого тижня. Багато було покупців у п’ятницю. Та сьогодні  (13 лютого, - авт.) за півдня розібрали стільки ж валентинок, скільки тоді за день. Купують найчастіше листівки за 1 гривню чи 1 гривню 50 копійок. Найбільше серед покупців школярів, і в основному це дівчатка, що обмінюється валентинками в школі. Вони беруть  валентинки по 25 та 50 копійок. Купують такі листівки і дорослі.  Але, знову ж, це найчастіше мами, які купують валентинки, на прохання дитини. Чоловіків серед покупців мало.

Продавці розповідають, що полтавці, купуючи валентинки, звертають увагу на їх зовнішній вигляд, ціну та надруковане побажання.

- В основному покупці ретельно перечитують побажання, які написані в середині валентинок,  - говорить інша продавець. – Бо переймаються, щоб догодити. Або, наприклад, коли один чоловік купував валентинки для своїх колег (жінок), то перечитував, щоб їх чоловіки правильно його зрозуміли.

Проте інші дві полтавки, які продавали листівки і сувеніри до Дня закоханих, зазначили, що серед їх покупців не всі перечитують зміст. Оскільки для них важливі інші критерії відбору.

- Є  і такі, що беруть багато валентинок, і не перечитують побажання,  - говорить Сніжана, продавець листівок. – Хоч я їм і кажу, щоб проглянули, що там в середині. Вони  ж відповідають, що їм подобаються ці валентинки зовні й за ціною.

- Чоловіків серед покупців мало, вони в основному скуповуються в останній день увечері,  - говорить інша продавець. – І то вже купують наймання, головне, щоб валентинка була великою.

Продавці валентинок пропонують своїм покупцям придбати  і різні сувеніри.

Пропонуємо перелік цін:

чашкичашки

чашки – 10-30 гривень,

різні сувеніри для закоханих – 10-50 гривень,

сувенірисувеніри

магнітики – 7 гривень,

магнітимагніти

кульки у формі серця  - від 2 гривень.

повітряні кулькиповітряні кульки

До теми - У День всіх закоханих Олександр Геращенко одружиться у ефірі СТБ .

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter