До яких свят полтавці купують у секс-шопах подарунки

Новини
Дар 039 я Розумняк13 лютого 2012 о 14:581022 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 До яких свят полтавці купують у секс-шопах подарунки
Інтим-магазинів або, як ще в народі кажуть, «секс-шопів» не так вже й багато у Полтаві.
Такі пікантні місця відвідують різні за віком полтавці. З вісімнадцяти і … по мірі своїх можливостей та вподобань. Приходять навіть дідусі та бабусі. Стать особливого значення теж не має. Чоловіки та жінки однаково цікавляться інтим-продукцією. Але з клієнтами не все так просто. Є сміливці, а є і ті, хто довго вагається – заходити чи ні.

– Часто покупці не знають, чого хочуть. Хоча своїх бажань зазвичай не соромляться, якщо вже наважилися зайти. Але декому потрібно і випити небагато – для хоробрості. Також є постійні клієнти, які залишають навіть номери телефонів і роблять замовлення, – пояснює  власниця одного із таких магазинів, Лариса.

– Купують не тільки для розваг, а й для покращення здоров’я. Ось нещодавно свекруха замовляла невістці подарунок, пояснила «син хворіє, а є потреба». До Дня святого Валентина товари для кохання мали б користуватися неабияким попитом, але великої активності полтавці не проявляють. В «секс-шопах» коментують : – На свята людей більше, ніж звичайно, але особливого напливу клієнтів саме в переддень всіх закоханих ми не відчули. Для передвесільних вечірок частіше беруть товари, ніж зараз. Ціни на «забаганки» різні, але більш-менш доступні. Від дрібничок по 10-15 гривень до 400-600. – Якщо людина налаштована, то вона придбає за будь-яку ціну, – каже продавець. – Але через кризу в країні з бізнесом стало гірше. Вдарила вона і по нас. В 2009-2010 бажаючих придбати «іграшки» було більше ніж тепер.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter