Спрощенцям практично усі штрафи зменшать до 1 гривні

Новини
Валентина Зайченко7 лютого 2012 о 12:39657 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
В Україні на сьогодні нараховується більше мільйона спрощенцівРегіонали пропонують скасувати перевірки підприємців-спрощенців та знизити до 1 гривні штрафи за певні порушення протягом 2012 року.


Законопроектом депутата Юрія Каракая пропонується внести зміни в Податковий кодекс, згідно з якими надається право використовувати спрощену систему оподаткування підприємствам, які здійснюють виробництво, оптову та роздрібну реалізацію ювелірних виробів з дорогоцінних металів.

Документом також хочуть узгодити терміни подання податкової декларації платниками фіксованого сільськогосподарського податку з метою набуття і підтвердження статусу платника податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого.

Депутат також пропонує звільнити юридичних осіб від сплати збору за воду в обсягах виключно для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, пповідомляє tsn.ua.

Як повідомлялось, після перереєстрації підприємців Податкова служба порахувала, що спрощену систему оподаткування обрали 1,089 млн осіб, повідомив глава ДПСУ Олександр Клименко.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter