У Полтаві «роги» тролейбуса розбили автобус

Новини
Ніна Король31 січня 2012 о 17:541295 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві «роги» тролейбуса розбили автобус
Фото. У Полтаві приблизно дві години тому на Жовтневій вулиці сталася ДТП: роги тролейбуса упали на дах автобуса, утворилась тягнучка.
На вулиці Жовтнева від 5 школи і до Зигіна – тягнучка, бо саме на цьому відрізку дороги сталась аварія. Травмованих, на щастя, немає.  Два транспортних засоби  стоять, чекаючи приїзду ДАІ.  На власні очі журналістка бачила наслідки аварії.

– Уже годин зо дві стоять тролейбус та автобус, бо там ДТП, – говорить Олександр Полторацький, водій автобуса, у якому їхала журналіст. – ми навіть їхали своїм кільцевим маршрутом в об’їзд, по вулиці Шведській. Але зараз там припаркувались багато авто, не проїдемо.

Потроху тягнучка розсмокталась. І пасажири автобуса, що проїжджав мимо,  побачили учасників ДТП: уУ автобусі та тролейбусі вже не було пасажирів, вгорі, над лобовим склом пошкоджене інше скло.  На дорозі валяються осколки скла та частина ріг тролейбуса («башмак»).

Він відпав під час руху тролейбуса.

Наразі працівники ДАІ виїхали на місце аварії.Роги (про тролейбус) — штанги завдяки яким тролейбус може рухатися за допомогою контактної мережі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter