Загибель полтавського журналіста: подробиці

Новини
Надія Труш31 січня 2012 о 16:491066 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Загибель полтавського журналіста: подробиці
Щойно «Колу» стали відомі подробиці загибелі полтавця Євгена Дикого у Одесі.  


Одеські правоохоронці підтвердили інформацію «Кола», яку розповіло неофіційне джерело –  під час падіння з пірсу Євген  говорив по мобільному телефону з матір’ю.

Нагадаємо, 29-річний Євген Дикий загинув 30 січня  у Одесі.

фото з особистої сторінки Євгена Дикого у соцмережіфото з особистої сторінки Євгена Дикого у соцмережі

Тіло полтавця знайшла перехожа пенсіонерка

– Тіло загиблого знайшла випадкова перехожа, пенсіонерка, – розповів Ігор Короп, старший слідчий Шевченківського районного відділу міліції Приморського району Одеси. – Вона й викликала правоохоронців. Тіло загиблого було у воді, близько до берега. Але тіло лежало так, що побачити, хто це був насправді (чоловік чи жінка) було неможливо.

Ігор Петрович розповів, що наразі йде перевірка. Чи будуть порушувати кримінальну справу, буде відомо пізніше.

З неофіційного джерела «Колу» стало відомо, що перед загибеллю Євген говорив по мобільному телефону з батьками, сказав, нібито стоїть на обриві, за крок від смерті. Старший слідчий Ігор Короп підтвердив цю інформацію.

Падаючи, Євген Дикий говорив по мобільному з матір’ю

– У момент падіння чоловік розмовляв по мобільному телефону з матір’ю, – каже Ігор Петрович.  – Вона й розповіла правоохоронцям про дзвінок та слова сина.

Раніше у ЗМІ була розповсюджена інформація, що є свідки тому, як Євген стрибав з пірса. Але за інформацією міліції, свідків загибелі журналіста немає.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter