Чотирилапі безхатькі у Полтаві замерзають від холоду

Новини
31 січня 2012 о 16:44697 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Чотирилапі безхатькі у Полтаві замерзають від холоду
Вухаті та хвостаті, особливо взимку, потребують людського тепла та любові.

Навіть техніка може не витримувати лютих морозів. Що ж казати про живих істот. Саме тому сьогодні волонтери Центру живої природи «Юний європеєць» сіном та дошками робили утеплення будок і вольєрів у пункті тимчасового утримання тварин.

Нині на території притулку знаходяться більше 30-ти утриманців. Їх тут годують, лікують, роблять щеплення, намагаються якомога скоріше знайти їм дбайливого господаря.

- Я хочу звернутись до всіх небайдужих людей, що, дивлячись на такі морози, потрібно максимально допомагати нашим чотириногим браттям, годувати бездомних котів та собак, - говорить Ілона Войнолович, волонтер Центру «Юний європеєць». - Звертаюся до всіх: будьте, будь ласка, милосердні.

Тож полтавців, котрим потрібні нові друзі та віддані охоронці, запрошують звертатися на вул. Нижньомлинську, 33. Також бездомну тваринку можна обрати на сайті "Коло" та звернутися до волонтерів, щоб забрати її. Номери телефонів вказані на сайті "Коло".

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter