Через морози ринок в Полтаві працює за скороченим графіком

Новини
31 січня 2012 о 17:49984 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Через морози ринок в Полтаві працює за скороченим графіком
У всеукраїнських ЗМІ з’явилась інформація, що Базари по всій Україні зачиняються через люті морози.


Центральний речовий ринокЦентральний речовий ринок

І що через це дорожчають овочі та фрукти, що швидко псуються при такій температурі. Журналіст «Кола» розвідувала ситуацію на Центральному ринку Полтави. На речовому - відчинені не всі торгівельні місця, і працюють продавці за скороченим графіком. На продуктовому – інша ситуація. Торгівельні точки, що на відкритій території майже порожні. А в критому павільйоні – торгівля йде повним ходом.

Спочатку журналіст «Кола» відвідала речовий ринок. Цей базар відсотків на 70% відчинений, є чимало і закритих торгівельних місць. Рядами ходять і покупці. Але самі продавці жаліються, що через погодні умови люди мало що купують.

- Ми працюємо, уже звикли до морозів, - розповіла одна з продавців речового ринку Полтави. – А дехто не виходить, як бачите. Щоправда, виходимо на роботу не на восьму, як завжди, а на десяту. І закриваємось не о третій, а другій.

Торговці аби не мерзнути постійно п’ють гарячі чай та каву, і тупцюють ногами.

- Ми працюємо удвох з чоловіком, то нам легше,  - розповіла продавець Людмила. - Ми міняємось: один продає, інший гріється. Тепло одягаємось, обов’язково дублянка, валянки та кілька шкарпеток на ноги. Так і викручуємось.

На овочевому рику, що не в закритому павільйоні, майже порожньо.

За звичай, ці ряди повні овочевих та фруктових лотків. Проте сьогодні, 31 січня, тут нелюдно. Кілька бабусь з овочами із власного погребу та один чоловік, що продає почорнілу хурму. І якщо бабусі свій товар прикривають ковдрами, то xурма у продавця стоїть відкритою.

- Мороз на неї не впливає, - пояснив чоловік. – А почорніла вона від сирості.

Бабусі, які продають овочі зі своєї грядки, стверджують, що цін не піднімали, хоч і зараз мала конкуренція через морози.

- Морква, буряк, цибуля, як і раніш по три гривні, - говорить жінка. – Ми цін не піднімали. Ми самі собі керівники. Коли хочемо, тоді й приходимо чи йдемо з робочого місця.

А от у критому ринку купівля-продаж йде повним ходом. На цьому ринку повно овочів та фруктів. Ціна них дуже різна. І зробити висновок чи подорожчали вони важко. Оскільки, зокрема, кілограм помідорів можна знайти за 15 гривень (як і минулого тижня), так і за 28 гривень. Мандарини – від 10 і до 15 гривень. А раніше були і по 9 гривень за кілограм. Серед овочів більшість на вигляд пристойні. Тільки перець в одних продавців продавали обрізаний, бо очевидно померз. Серед фруктів у декого також були і почорніла хурма та банани.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter