У Полтаві студентів відправили на канікули через Китайський Новий рік

Дозвілля
Надія Труш23 січня 2012 о 12:55800 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві студентів відправили на канікули через Китайський Новий рік
Сьогодні, 23 січня, китайці, й зокрема студенти, які навчаються у Полтаві, святкують Новий рік. 


фото ukranews.comфото ukranews.com

В зв’язку з цим святом полтавських студентів з Китаю, які навчаються у українській медичній стоматологічній академії,  відправили на 3-денні канікули.

Про це розповіли у деканаті стоматологічної академії.

– У зв’язку з тим, що  в китайських студентів на сьогодні, 23 січня, припадає Новий рік, їм надали канікули, терміном 3 дні, – повідомили на факультеті підготовки іноземних студентів. – Більшість з них, ймовірно, поїхали до Києва, там їх осередок більший.

До речі, у  стоматологічній академії навчається 16 китайців. А в минулому році студенти з Китаю навчалися й у полтавській аграрній академії.

– Але цього року студентів з цієї країни немає, – розповіла Наталя Токулєва, представник підготовчого факультету для іноземних громадян аграрної академії.

Довідково: Китайський Новий рік – найважливіше традиційне китайське свято. Його ще називають Місячним Новим роком або Святом Весни. Точна дата святкування визначається на основі місячних фаз. За традицією, китайці збираються на святкування родинами, на традиційну щорічну вечерю воз’єднання.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter