Делегація із Боржомі розповіла полтавцям про відпочинок по-грузинськи

Дозвілля
Ольга Правденко16 січня 2012 о 22:37722 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Делегація із Боржомі розповіла полтавцям про відпочинок по-грузинськи
Фільм про відпочинок у грузинських містах-курортах Боржомі та Батуріані показали сьогодні на прес-конференції для журналістів і представників туристичних фірм.

Після показу фільму присутні могли поцікавитися про переваги та недоліки відпочинку в Грузії у представників грузинської делегації Бесика Курдадзе, голови муніципалітету міста Боржомі, Левана Шавкана, депутата Боржомського муніципалітету та Димитрія Гоголадзе, боржомського підприємця. Як виявилося відпочивати в Боржомі та Батуріані  – невеликому містечку, Боржомського району, полюбляє чимало українців. За словами Левана Шавкана наші співвітчизники знаходяться на четвертому місці за частотою відвідування цих курортів. Випереджають їх лише азербайджанці, казахи та вірмени. Чимало українців їдуть до Боржомі на власних автомобілях, але це дуже незручно. Найшвидше та найзручніше – добиратися літаком. Із Борисполя до Тбілісі літаки літають щодня по три рази. Трансфер з аеропорту до місця відпочинку, організовують самі ж готелі. – Вибір готелів, міні-готелів, мотелів та інших місць для проживання під час відпочинку в Грузії дуже великий. Надзвичайно популярні сімейні готелі. Відповідно до зручностей коливається й ціна – від 20 до 200 доларів за день з однієї людини, – розповів Шавкан. Катання в горах на снігоході туристам обійдеться в 70 доларів. Це за проїзд в обидва боки (приблизно18 кілометрів) і обід в грузинському гірському ресторані. Бесик Курдадзе зазначив, що переважна більшість підприємців, які займаються туристичним бізнесом у Боржомі та Батуріані – це грузини. Іноземні інвестори також є, але їх значно менше. Податок для підприємця, який здає кімнату чи квартиру для туриста – 3 долари на місяць за квадратний метр. Гостинні грузини запланували безкоштовний інформаційно-рекламний тур для представників полтавських турфірм. Нашим доведеться лише купити квитки. За 3х – 4-х денне перебування в Боржомі та Батуріані заплатять грузини. До речі, Оксана Деркач, секретар полтавської міської ради нагадала, що 13 вересня минулого року полтавська делегація у Грузії підписала програму, яка передбачає спільну полтавсько-боржомську діяльність у кількох сферах: соціально-економічній, туристичній, гуманітарно-культурній.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter