14 відсотків полтавців не платять за комунальні послуги

Новини
Таня Цирульник16 січня 2012 о 15:44959 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 14 відсотків полтавців не платять за комунальні послуги
За комунальні послуги у Полтаві добросовісно платять 86 відсотків населення.


280 тисяч гривень дотації потребують щомісячно 7 міських ЖЕДів. 280 тисяч гривень дотації потребують щомісячно 7 міських ЖЕДів. 

Найсвідоміше до цього обов’язку ставляться пенсіонери, сачкують – багаті полтавці.

– Внаслідок такого ставлення людей кожна ЖЕД до сьогодні потребувала 40 тисяч дотації щомісячно. 7 ЖЕДів по 40 – це 280 тисяч, множимо цю суму на 12 місяців і отримуємо 3 мільйони гривень на рік,– порахував Олександр Мамай, мер. – Але ж ці кошти ми можемо перерозподілити на інші цілі. Та й кількість ЖЕДів можна скоротити до 3 – 4 (колись їх у Полтаві було 16). А щоб вони працювали максимально ефективно, я планую  створити уже у січні комісію з 2 осіб, яка перевірить кожну ЖЕД на предмет використання коштів.

Про те, як полтавці платять за комунальні послуги, мер розповів на прикладі своїх близьких.

– От моя мати завжди вчасно платить за них, як і більшість пенсіонерів, – сказав Олександр Мамай. – А якось мені зателефонували друзі, у яких виникли проблеми з ЖЕДом. Пішли туди взяти довідку про склад сім’ї, а їм відмовилися її надати, поки не заплатять борги. Вони просили мене, щоб я домовився за довідку, а вони, мовляв, завтра погасять заборгованість. Між тим, відділення банку, де можна заплатити за комунальні послуги, знаходилося у тій же будівлі, тільки поверхом нижче ЖЕДу. То я їм сказав, хай заплатять і не буде проблем з довідкою.

Полтавцям, які не хочуть платити за комунальні послуги, міський голова порекомендував створювати ОСББ.

– Наймайте працівників і самі стежте за якістю виконуваних робіт у своєму будинку, – сказав мер. – Та й контроль за неплатниками у цьому випадку буде кращий – одна справа, не платити усій міській громаді, інша – коли сусіди по дому, в якому організували ОСББ, нагадуватиму неплатнику щодня про його борг.

До теми: Олександр Мамай порівняв тарифи на компослуги у Полтаві та у інших містах України.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter