Полтавці ледь не побилися за безкоштовні вареники

Відео
13 січня 2012 о 17:441390 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці ледь не побилися за безкоштовні вареники
Сьогодні, 13 грудня, на площі перед обласним драматично-музичним театром імені М. Гоголя відбувся святковий захід «Новорічні вечорниці».
Театралізоване дійство, концертна програма та подарунки для малечі, а головне – 120 кілограмів вареників – зібрали багатьох полтавців. Черга за святковим пригощанням була досить довгою. Жителі Полтави із нетерпінням чекали на близько 7 тисяч вареників із сиром, картоплею, капустою та лівером. Студенти Полтавського кооперативного технікуму обслуговували людей.

Як розповіли майстри харчових технологій, 10 студентів із ранку ліпили ці смачні вироби. Організатори про все подбали – одноразові миски, вилки та пакетики були для полтавців. Навіть рецепти різних видів вареників роздавали. Але ось те, що вареники із сметаною викличуть такий жвавий інтерес у натовпу, який ледь не змів все на своєму шляху, не подумали. Про яку чергу могла бути мова, коли перед очима полтавців почали роздавати цю бажану смакоту?!
Навіть міліціонери не дуже заспокоїли людей, яких розхвилювала безкоштовна їжа.
– Взяти вареники – це одне, а ось вийти із  ними практично не можливо, – сказала Надія, робітник банку. – Навіть руками хапали їх у дівчат. Як подуріли!
Але в цю хвилину хаосу усіх заспокоїла начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Ромас, яка владно і швидко організувала видачу вареників по черзі і заспокоїла полтавців.

Перша порція швидко закінчилася і була невелика пауза, що також допомогла полтавцям угамуватися. Різноманітні конкурси та розіграші подарунків, концерт та різні забави розважали тих, хто не стояв у довжелезній черзі за варениками. Завершила програму заходів новорічна дискотека.По темі:

На Масляну полтавців годували варениками

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter