Полтавцям передали Вифлиємський Вогонь Миру

Новини
8 січня 2012 о 15:27726 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавцям передали Вифлиємський Вогонь Миру
Фоторепортаж. 6 січня представники Національної скаутської організації України Пласт – пластуни передали Вифлиємський Вогонь Миру полтавцям.
Після спільної молитви з духовенством Успенського собору  пластуни разом із представниками ряду молодіжних громадських організацій запалили свічки та лампадки присутніх Вогнем з Вифлиєму. Це дійство відбулося 6 січня о 11.30 в Успенському соборі Української Православної Церкви КП та у Покровській церкві УПЦ КП. Вогонь Миру полтавцям передають не вперше. Про це повідомила Національна скаутська організація України.

Довідка «Коло»: Вифлиємський Вогонь Миру прибув до України вже утринадцяте,  коли на польсько-українському кордоні 20 грудня 2011 року пластуни отримали його від польських скаутів-харцерів. До цього Вогонь вже пройшов шлях з рук у руки через Австрію, Словаччину та Польщу, а тепер скаутську естафету за допомоги пластунів перейняла Україна. Акцію передачі священого сяйва благословили Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Греко-Католицька Церква, Українська Автокефальна Православна Церква та Українська Римо-католицька Церква. Цього року виконується 25 років з того часу, коли австрійські скаути започаткували традицію передачі Вогню з Вифлиєму. Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі,  у церкві, яка стоїть на місці народження Ісуса Христа. Перша згадка  про нього датована XII століттям. Тоді один із учасників Христових походів привіз це Світло з Вифлеєму як дар для своєї родини і близьких.

Пласт – це українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter