Новорічний органайзер: як устигнути все 31 грудня

Новини
Таня Цирульник31 грудня 2011 о 08:00767 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з dynamique-mag.com Програма-максимум для жінок на 31 грудня: збігати на базар, доприбирати у квартирі, накрити на стіл та перетворитися на принцесу.
Зазвичай з останнім пунктом виникає найбільше проблем – його «гальмують» перші три пункти. Тому найчастіше гості застають господиню вдома у фартусі, зі сковорідкою у руці й запевненнями: «Почекайте ще 15 хвилин, я швидко перевдягнуся».

31 грудня: працюють усі!

Довше поніжитися у ліжку 31 грудня чомусь не вдається. Ноги біжать на кухню, а руки готові схопити ніж і щось нарізати. Але можна обманути організм і почати працювати прямо лежачи – відправляйте вітальні смс-ки! Потім буде не до цього, та й лінія зв’язку у новорічну ніч завжди перевантажена.

Розподіліть між членами родини найпростішу роботу з приготування страв. Коли помічники втомляться, відправте їх до телевізора, попередньо нагодувавши простою ситною домашньою їжею. Це важливо, інакше родина почне лізти у холодильник і знищувати всі святкові запаси. Потім їм нецікаво буде їсти те саме за новорічним столом.

Спробуйте вдень заснути. Завдання практично нереальне, але згадайте дитинство, коли батьки суворо наказували лежати у ліжку з 14 до 15 години. Хоча б просто полежте із закритими очима.

Не забудьте підготувати гостьову кімнату. Якщо серед запрошених є діти, підготуйте їм місце для сну, диски з мультиками, адже сидіти допізна вони за столом, напевно, не будуть.

За 8 годин до Нового року

31 грудня, 16 година

Доробляйте страви, які почали, і не беріться за нові! Відсутності на столі десятого виду салату гості не помітять.

17 година

Остання родинна вечеря року. Найближчий «перекус» очікується лише близько 21 години, тож прослідкуйте, щоб домашні поїли.

18 година

Поки помічники сервірують стіл, робимо маску, макіяж, манікюр. Пам’ятайте: гості дивитимуться не тільки на гарно прикрашений стіл, а й на його господиню.

19 година

Телефонуємо гостям, уточнюємо, чи не сталося ніякого форс-мажору, і вмикаємо телевізор! Маємо повне право!

20 година

Зустрічати гостей у халаті – зіпсувати перше враження від свята. Тому вдягаємо святкову сукню, принаймні за півгодини до їхнього приходу. Поверх – фартух або халат, головне, щоб це можна було швидко зняти, коли подзвонять у двері. Сервірування столу ніколи не пізно представити як суто чоловічу справу і повністю довірити сильній половині родини.

21 година

Зняли фартух і вітаємо гостей! Подарунки – під ялинку, гостей – за стіл, дітей – за окремий дитячий столик, на вогонь – картоплю.

22 година

Не забудьте про картопляне пюре та послухайте привітання  президента Росії.

23 година

Варто згадати, де заховане шампанське.

23 година 30 хвилин

Вимкніть у телевізорі звук та згадайте хорошим словом рік, що минає.

23 година 50 хвилин

Увімкніть звук у телевізорі, подумки подякуйте за все року, що минув, та загадайте своє заповітне бажання. А ще саме о цій порі вітає українців наш Президент.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter