У Полтаві ексгібіціоніст отримав 5 років позбавлення волі

Ситуація
Надія Труш30 грудня 2011 о 13:391351 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві ексгібіціоніст отримав 5 років позбавлення волі
25-річний полтавець засуджений до 5 років позбавлення волі, за ексгібіціонізм.


Нещодавно полтавські правоохоронці затримали зловмисника, який кілька місяців тому лякав дітей та підлітків. За прилюдну демонстрацію свого статевого органу Київський районний суд міста засудив непрацюючого молодика до 5 років позбавлення волі.

Лякав дітей, демонструючи статевий орган

Як повідомляється на сайті УМВС в Полтавській області, молодик наприкінці минулого року демонстрував свій статевий орган двом дівчаткам (13 та 10 років). Дівчатка гралися біля одного з будинків у Київському районі.

Коли перелякані діти почали тікати, хлопець погнався за ними, однак наздогнати не зміг.

Полтавець отримав 5 років за свої «подвиги». (фото tsn.ua)Полтавець отримав 5 років за свої «подвиги». (фото tsn.ua)

Після цього зайшов у сімейний гуртожиток, який знаходився неподалік. Зайшовши до однієї з кімнат на першому поверсі будинку, почав демонструвати статевий орган присутнім у кімнаті: 16-річній дівчині та двом її братам (14 та 12 років). Діти не витримали такого «видовища», вибралися з кімнати через вікно та втекли.

Зловмисник скоював свої дії у стані алкогольного сп’яніння.

Відповідальність за дії –  згідно із частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу  (розбещення неповнолітніх) та частиною 1 статті 296 (хуліганство).

До теми:

У Полтаві в парку «Сонячний» зловили дідуся-ексгібіціоніста

Полтавського ексгібіціоніста знайшли по особливих прикметах

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter