У Полтаві – друге вбивство валютчика за два місяці: подробиці

Новини
30 грудня 2011 о 15:151676 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві – друге вбивство валютчика за два місяці: подробиці
Журналіст «Кола» сьогодні, 30 грудня, побувала на місці, де вчора застрелили приватного підприємця та поранили його дружину.


Сьогодні жителів будинків, у районі яких стріляли у двох людей (а це провулок Комісарівський, Тракторний, вулиці Реміснича та Освітянська) навідують правоохоронці.

З журналісткою люди не говіркі, пояснюють, що не чули нічого і не бачили. Але знайти охочу поспілкуватись людину таки вдалося:- Я ішла з вулиці Южної, - розповіла жінка, яка живе недалеко від місця вбивства. – Бачу –  перекрито все. Питаю у чоловіка, а що ж воно тут таке сталось. Він відповів, що вбивство було.  Я то нічого не бачила, бо у нас вікна на інший бік виходять. А вже потім тут говорила з однією жінкою, то вона казала, що сталось все біля баків зі сміттям. Вона теж то нічого не знає, але вона туди ходила учора ввечері. Бо там поруч будка з собачкою, вона її завжди годує. Жінка ця чула постріл. Казала, що подумала, що, може, вбили нашого Рижика, пса. А потім вона вийшла -  а там багато людей, міліція, – говорить жінка. –  Це було учора, десь після 19-ї години. Я також чула, говорили люди, що  він йшов по Ремісничій із жінкою. І наче він жив у п’ятиповерхівці, що тут поруч. Вони дружиною додому йшли. Убили його там біля баків зі сміттям, біля забору. Це ж треба, щоб тут у нас прямо під носом таке сталось. Я тепер так переживаю. Бо моя дитина приїжджає з Києва, з поїзда і  тут пізно ввечері йде додому.

У цей час саме іде годувати собаку та знайома цієї жінка, яка розповідала їй про вчорашнє вбивство.

- Ми сиділи в іншому місці, - говорить місцева жителька. – Думали, феєрверки бахкають, бо тут кожного вечора бахкає. Я бачила там людей. Думала, можливо, аварія сталась, або авто кого збило. Там сьогодні слідчі працюють, людей опитують. А що конкретно там було я не знаю.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter