Подробиці: у загиблого валютчика полтавські правоохоронці ще в жовтні вилучили купу валюти

Новини
Надія Труш30 грудня 2011 о 18:071803 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Подробиці: у загиблого валютчика полтавські правоохоронці ще в жовтні вилучили купу валюти
Подружню пару, 51-річного чоловіка, якого вбили вчора, 29 грудня, двоє невідомих та поранили його 46-річну дружину – раніше затримували правоохоронці, за незаконні валютні операції.


На початку жовтня, за інформацією податкової міліції, чоловік на платній парковці поблизу одного з відділень банку із власного автомобіля без наявності дозвільних документів надавав послуги з обміну валюти. Тоді у нього вилучили понад 50 тисяч гривень, 14 400 доларів США, а також 200 євро. Вирішувалось питання про притягнення порушника до відповідальності.

Затримання - спецоперація обласної податкової міліції. Як тоді відзвітувались податківці, затримали на гарячому із вказаною вище сумою. Скільки ще вилучили грошей у затриманого під час обшуку вдома – правоохоронці не звітувались. А як ще тоді стало відомо журналістам, «одне відділення банку» – відділення Приватбанку, що по вулиці Фрунзе, неподалік гастроному «Весна».  Тоді, майже відразу після введення паспортної системи обміну валюти, Україною прокотилась хвиля подібних спецоперацій.

– Лише на початку жовтня податковою міліцією Полтавської області припинено діяльність нелегальних обмінних пунктів у Полтаві, Кременчуці і Пирятині та вилучено близько 200 тисяч гривень. валютних коштів в еквіваленті національній валюті, – повідомляв тоді Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПА у Полтавській області.

Нині правоохоронці розшукуюь двох злочинців, які вбили полтавця. (фото ukr.obozrevatel.com)Нині правоохоронці розшукуюь двох злочинців, які вбили полтавця. (фото ukr.obozrevatel.com)

Зараз же, у податковій міліції вбивство затримуваного ними чоловіка відмовляються коментувати. Зокрема, той же прес-офіцер запевняв журналіста, що про цей злочин у податковій міліції навіть через півдоби після його скоєння нічого не чули.

Уперто відмовляються коментувати причетність до довготривалого незаконного бізнесу загиблого й у обласному управління МВС. Хоча його чорний «Лексус» біля «Весни» ( гастроном розташований неподалік аж трьох підроздилів міліції – Октябрського РВ, УБОЗу та міського управління міліції) у Полтаві знав кожен, хто хоч раз за останні принаймні 10 років мав потребу обміняти по вигідному курсу валюту.

З неофіційних джерел «Колу» стало відомо, що стріляли у валютчика «на поразку» – у спину, під ліву лопатку.

Можливо, саме тому чоловік не встиг використати пристрій для самозахисту, який мав при собі.

Заради об'єктивності варто додати, що загиблий мав у Полтаві репутацію «чесного валютчика». На відміну від розстріляного два місяці тому на вулиці Миру іншого чоловіка, котрого знали в Полтаві як валютного «кидалу» І хоч міліція пообіцяла за інформацію про звбивцю солідну винагороду, це вбиство й досі не розкрите.

До теми:

У Полтаві друге вбивство валютчика за два місяці: подробиці

У Полтаві шукаюь убивць валютчика (відео)

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter