Сьогодні представили нового очільника міліції Полтавщини Едуарда Федосова

Новини
Надія Труш29 грудня 2011 о 14:221658 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Сьогодні представили нового очільника міліції Полтавщини Едуарда Федосова
Сьогодні, 29 грудня, представили нового керівника підрозділу міліції Полтавщини: генерал-майора міліції Едуарда Федосова. Хто саме стане очільником міліції області, довго тримали у таємниці.Про це повідомляється на сайті УМВС в Полтавській області.

До нового призначення Едуард Вікторович займав посаду начальника ГУБОЗ МВС України. Попереднього очільника міліції Полтавщини Олександра Рудяка призначено начальником ГУМВС України у Львівській області.

Заступник Міністра МВС України Дмитро Ворона подякував за сумлінну роботу Олександру Рудяку й зауважив, що саме завдяки його умілому керівництву міліція Полтавщини – у числі кращих підрозділів України.

– Олександр Вікторович висококласний професіонал своєї справи, – сказав Дмитро Ворона, як зазначено на сайті УМВС в Полтавській області.

Представляючи особовому складу полтавської міліції Едуарда Федосова, Дмитро Ворона відзначив, що новопризначений генерал – легендарна постать у системі МВС, оскільки очолював елітний підрозділ відомства.

Едуард Федосов (перший справа) не збирається робити кадрових змін в УМВС області, фото mia-pl.gov.ua,Едуард Федосов (перший справа) не збирається робити кадрових змін в УМВС області, фото mia-pl.gov.ua,

– Едуард Вікторович справжній професіонал своєї справи, Полтавщина й надалі повинна бути кращою, – сказав у своїй промові заступник Міністра.

Едуард Федосов привітав усіх міліціонерів Полтавщини з новорічними святами та запевнив: кадрових змін в УМВС області робити не збирається.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter