Різдвяні свята в теплих краях полтавцям коштуватимуть удвічі дорожче, ніж зазвичай

Новини
29 грудня 2011 о 11:30644 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Різдвяні свята в теплих краях полтавцям коштуватимуть удвічі дорожче, ніж зазвичай
Журналіст «Кола» дізнавалась чи реально ще поїхати відпочивати у теплі країни під час Різдвяних свят і скільки це буде коштувати.
Фото з сайту brusentsov.comФото з сайту brusentsov.comДля цього зателефонувала у кілька місцевих туристичних агентств. Як розповіли працівники туристичної сфери, виїхати на даний момент найреальніше 8 січня.

- Країною, де постійно тепло, є Єгипет, - розповіла Олена, працівниця однієї з полтавських турфірм. – Тому краще за все, якщо  ви бажаєте погрітись на сонечку та покупатись, їхати в цю країну. Дешево відпочити вам не вдасться, бо на свята ціна значно зростає. Але раніше ніж 8 січня ви вже не виїдете. Відпочинок на чотири дні та три ночі, у тризірковому готелі, де «все включено», вам коштуватиме 3200 гривень з людини. Але до моря йти далеко, кілометрів 2-3. А за чотиризірковий готель зі «все включено», де йти 5 хвилин до моря, доведеться заплатити 3600 гривень.

У іншому агентстві запевнили, що краще їхати після 15 січня. Оскільки тоді буде майже удвічі дешевше.

- Якщо їхати, наприклад, до Єгипту в Шарм-ель-Шейх 8 січня,  то за 4 дні та п’ять ночей для двох вам потрібно буде 1100 доларів. А якщо їхати після 15 січня, то 6 днів і сім ночей за двох коштуватиме всього 920 доларів. Мову я вела про чотирьох та п’ятизіркові готелі, де «все включено».

Ще в одному  полтавському турагентстві стверджують, що можна виїхати і п’ятого січня, але це буде дорожче, ніж восьмого.

- За відпочинок на сім ночей у Єгипті (Шарм-ель-Шейх) для двох  у п’ятизірковому готелі з «все включено», з вильотом п’ятого січня, вам потрібно буде до 1780 доларів, - говорить Олександр, працівник туристичного агентства. – А якщо їхати восьмого січня, то за двох ви заплатите 1648 доларів. Тільки вже на за сім, а за десять ночей, у п’ятизірковому готелі зі «все включено».

До теми - Новорічна ніч у Полтаві: де розважитись.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter