Полтавка обікрала власну подругу

Ситуація
Надія Труш29 грудня 2011 о 11:20562 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з ksl.comГулянка двох полтавок закінчилася зникненням з рахунку банківської пластикової картки більше півтори тисячі гривень, яка належала  одній з жінок.


Нещодавно до Київського райвідділу міліції звернулася 26-річна полтавка, заявивши, що у неї пропала банківська пластикова картка. Як виявилося згодом, картку поцупила 30-річна подруга, з якою постраждала працювала у одному з супермаркетів міста, повідомляється на сайті УМВС в Полтавській області.

Напередодні подруги вирішили зустрітись та відпочити, провести разом вихідні. Аби відпочинок був «грунтовний», вирішили купити в одному із магазинів спиртне та закуски.

Постраждала допомогла злодійці, сказала пін-код

Розраховуючись за придбане, на касі постраждала вголос назвала пін-код картки. Його почула та запам’ятала подруга. А уже наступного ранку полтавка виявила, що картка зникла. Пошуки у квартирі виявилися марними, тому Вікторія звернулася у банк, щоб заблокувати рахунок. Але там на неї уже чекав «сюрприз. Повідомили, що з картки уже хтось зняв кошти, які там були, більше півтори тисячі гривень.

Нині відносно зловмисниці порушена кримінальна справа, за словами Володимира Пасічко, помічник начальника Київського райвідділу міліції. За скоєне жінка може отримати покарання до 3 років позбавлення волі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter