У Полтаві відбувся бал, на який «прийшли» Пушкін, Лермонтов та Анна Кареніна

Новини
Надія Труш28 грудня 2011 о 18:31734 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відбувся бал, на який «прийшли» Пушкін, Лермонтов та Анна Кареніна
Фоторепортаж. Сьогодні, 28 грудня полтавські школярі побували на незвичайному балу.  Разом із школярами у старовинних танцях «кружляли» письменники-класики ХІХ століття та героїх їх творів.


Старовинний бал розпочався танцем «полонез», саме з нього розпочинали бали світські люди у ХІХ столітті. Присутні не лише виконували старовинні танці (мазурку, вальс), а й вели світські бесіди, діалоги та грали у ігри.Літературні герої, граючи роль, промовляли діалоги з творів літературної класики. А ще  – імпровізували, трішки осучаснили образ Олександра Пушкіна, Михайла Лермонтова, героїв книги  Льва Толстого «Анна Кареніна».

Організатори заходу – педагоги та методичний кабінет міської ради – впевнені, що подібні заходи заочуватимуть школярів цікавитися класичною літературою, читати книги.

Участь у заході, який пройшов у Галереї мистецтв (Художній музей), взяли участь учні полтавських загальних навчальних закладів №4, 5, 6, 13, 14, 28, 33, 34, 37.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter