У Полтаві святкував День народження олімпійський чемпіон

Фото
28 грудня 2011 о 17:03563 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві святкував День народження олімпійський чемпіон
Фоторепортаж. Сьогодні, 28 грудня, у  шахово-шашковому клубі ФСТ «Україна» відбувся «Вечір слави олімпійського чемпіона Володимира Кисельова».
Напередодні 55-річчя  йому  влаштували свято (народився спортсмен 1 січня). Вітали Володимира Вікторовича   представники влади, спорткомітетів, університетів Полтави та області.На початку свята усім присутнім показали фільм зі слайдами із життя олімпійського чемпіона: від народження до сьогодні. Демонстрували і уривки відео з його перемоги на Олімпіаді-80. Замість ведучого на урочистостях з нагоди Дня народження Володимира Кисельова був коментатор, як на справжньому спортивному заході.

- Сьогоднішній вечір слави присвячений ювілею олімпійського чемпіона, - говрить Інеса Гетьман, директор Полтавського відділення НОК. - А також з нагоди 60-річчя участі українських спортсменів в олімпійських іграх.  Адже з 1952 року наші українські спортсмени почали брати участь у олімпійських іграх. І у 2012 році у нас починають стартувати такі заходи.

Після привітань всі присутні в залі починаючі спортсмени могли задати свої питання олімпійському чемпіону. Молоді, яка вітала ювіляра своїми виступами, сам іменинник дарував календарі зі своїм автографом.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter