В Новорічну ніч міліція просить дітей не пити

Новий рік-2012
27 грудня 2011 о 16:13727 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
У Полтаві міліціонери пильнуватимуть Новий рік Громадський порядок під час новорічної ночі будуть охороняти полтавські правохоронці.


На центральних площах міста Полтава вже стоять святково вбрані ялинки. Їх у нашому місті налічується п’ять – дві у Октябрському, дві – у Київському та одна ялинка – у Ленінському районі.

Як повідомив Олександр Сап’ян, начальник відділу громадської безпеки ПМУ УМВС України в Полтавській області, у новорічну ніч за кожною із полтавських ялинок для забезпечення охорони громадського порядку будуть закріплені працівники міліції від райвідділів міста та міського управління.

Крім цього, командир батальйону патрульної служби ПМУ УМВС Олександр Підрійко повідомив про те, що з 31 грудня на 1 січня для патрулювання вулиць міста буде задіяно близько 65% особового складу батальйону. Також планується ввести два додаткових патрулі у Київському та Октябрському районах міста.

Міліція вкотре звертається до приватних підприємців з проханням не продавати пиво, інші алкогольні та слабоалкогольні напої і тютюнові вироби дітям.

В минулому році полтавські міліціонери посиленно чергували на вулицях міста.

По темі:

Які святкові заходи чекають на полтавців

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter