Олег Кензов розповів про новорічний подарунок, через який плакав

Новини
Валентина Зайченко27 грудня 2011 о 15:332948 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олег Кензов розповів про новорічний подарунок, через який плакав
Олег Кензов (Фото з xfactor.stb.ua)Про свої традиції в Новий рік  розповів супер-фіналіст вокального талант-шоу «X-Фактор. Революція», улюбленець публіки Олег Кензов.


Він підкорив суддів тим, що будучи репером, заспівав пісню Олександра Сєрова «Я люблю тебя до слёз», яка є досить не характерною для виконавця подібного жанру, повідомляє xfactor.stb.ua.

Олег, як ти зазвичай святкуєш Новий рік?

Зазвичай, на жаль, в нічних закладах або ж на корпоративах, де працюю МС («майстер церемоній»), і часто проводжу різні вечірки та заходи, через те, що потрібно гроші заробляти, адже їсти хочеться.

Чи траплялося з тобою чудо в Новорічну ніч?

Моє чудо відбувається зараз. Я жодного Нового року не просив нічого, окрім сцени, і нарешті випросив, тож моя мрія все-таки збулася! Тому, потрібно вірити в чудеса.

Олег в образі боксера на сценіОлег в образі боксера на сцені

А в Діда Мороза вірив?

Так, звичайно. Навіть у школі в молодших класах все ще вірив.

Який новорічний подарунок був найбільш незабутнім?

Приставка в дитинстві. Я хотів собі гру «Вольтрон - оборонець Всесвіту», був тоді такий мультфільм про робота. Я думав, батько подарує мені його, мало того, був навіть впевнений у цьому. А тато приходить і приносить якусь коробку. Відкриваю її, а там лежить незрозумілий шматок пластмаси. Я навіть розплакався. Зате він потім підключив пістолет до нього, і ми в качечок стріляли (сміється). Класно було!

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter