Для полтавців приготують 100 кілограм вареників

Дозвілля
Надія Труш27 грудня 2011 о 14:101089 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Для полтавців приготують 100 кілограм вареників
У  Полтаві влаштують «Новорічні вечорниці». Спеціально для свята приготують 100 кілограм вареників. Фішка заходу – приз: сертифікат на підключення безкоштовного інтернету.


Гості зможуть взяти участь в різних цікавих конкурсах, послухати й подивитися святковий концерт за участю відомих полтавських зірок, народних хореографічних колективів. «Новорічні вечорниці» відбудуться у місті уже не вперше, але свято відрізнятиметься від минулорічного, запевняють організатори.

Полтавцям презентують вареники та безкоштовний інтернет

– Кожного, хто прийде на свято, частуватимуть варениками, – каже Анатолій Павленко, спеціаліст міського управліня у справах молоді – Крім того,  на гостей чекають цікаві та корисні подарунки. Наприклад, сертифікат на безкоштовне підключення до мережі інтернет.

«Новорічні вечорниці» – традиційне для полтавців свято, фото news.studclub.poltava.ua«Новорічні вечорниці» – традиційне для полтавців свято, фото news.studclub.poltava.ua

Довідково: театралізоване дійство відбудеться 13 січня о 15.00 годині на Театральній площі. Захід організовує управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter