Затверджені максимальні розміри страхових виплат при оформленні ДТП без ДАІ

Авто
Валентина Зайченко26 грудня 2011 о 00:57555 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з minfin.com.uaМаксимальні розміри страхових виплат за шкоду, заподіяну майну потерпілих, при оформленні ДТП без представників ДАІ були встановлені розпорядженням № 698 Держфінпослуг.
На період із дня набрання чинності розпорядження і до 31 грудня 2012 року розмір виплат складе 10 тисяч гривень, а з 1 січня 2013 року – 25 тисяч гривень, повідомляє novynar.com.ua.

Нагадаємо, що згідно з пунктом 33.2 Статті 33 Закону Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів оформлювати ДТП без участі ДАІ можна у випадку, якщо в ньому брали участь лише забезпечені транспортні засоби, відсутні травмовані (загиблі) люди, а водії ТЗ досягли згоди щодо всіх обставини його вчинення.

Обов’язковою умовою є також відсутність у водіїв ознак алкогольного, наркотичного, іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Довідка:Забезпечений   транспортний   засіб  – транспортний   засіб , зазначений у чинному договорі обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, за умови його експлуатації особами, відповідальність яких застрахована.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter