У Полтаві продовжують знищувати тварин

Фото
6 грудня 2011 о 13:42571 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві продовжують знищувати тварин
Фото. До редакції «Кола» звернулися полтавці із інформацією, що на вулиці Степана Халтуріна (поблизу тролейбусного депо) отруюють собак та котів.

– Місяць тому у нашому дворі отруїли двох собак, – розповіла Ірина, мешканка будинку №12. – Господарі однієї мешкали в квартирі, іншої – в приватному будинку. Вчора чорний пес, який не мав господарів, але всі в дворі його підгодовували вже кілька років, був отруєний. Тварина підбігла до водопровідного крана, потім забігла у під’їзд і почала голосно вити. Дуже моторошно таке почути. Потім пес розігнався і із усієї сили вдарився в одвірки. Із пащі текла біла піна. Для дитини, якби таке побачила, це була  б психічна травма на все життя.

Виявилося, що жахливі випадками на цьому не закінчилися.

– Сьогодні вранці проводила дитину до школи, – розповіла Ірина. – На розі будинку побачили неживого котика – улюбленця всього нашого двору. Ця тваринка схожа на нашого домашнього котика. Для дитини це був справжній шок.

Всі будинки кооперативні, тому двірників як таких немає. Хто отруює тварин для полтавців цілковита загадка.

Нагадаємо, що факти негуманного ставлення до тварин у Полтаві вже були.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter