Полтавська студентка Юлія Потоцька завдяки голосу постійно виграє техніку

Полтавці в українських шоу
Ніна Король18 листопада 2011 о 09:431896 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавська студентка Юлія Потоцька завдяки голосу постійно виграє техніку
Юлія Потоцька, студентка-заочниця Полтавського педуніверситету, вкотре виграла в проекті «Карооке на майдані».


Омріяний телевізор – не перший серйозний приз за вокальні дані дівчини.

13 листопада за Юлію віддали голоси більшість глядачів, які прийшли подивитись зйомки передачі з ведучим Ігорем Кондратюком.

У фіналі полтавка змагалась із львів’янином, керівником сільського клубу і хору. Але Юлин спів зібрав більше 400 гривень, а Юрія, її суперника – на дві сотні менше.

У Київ дівчина їхала з твердим наміром підкорити глядачів і виграти головний приз – сучасний телевізор. Навіть місце удома під нього вже заготувала. І в Юлії це прекрасно вийшло – незважаючи на мороз, голосові зв’язки її не підвели.

Юлія Потоцька нині, фото надане ЮлієюЮлія Потоцька нині, фото надане Юлією

Юлія Потоцька живе в селі Пироги Глобинського району. Виховує разом із чоловіком дворічну донечку Софійку.

Як розповіла Юлія, це вже не перший її виграш, завдяки голосу.

– На день міста цього року в Кременчуці виграла ноутбук у «Карооке на майдані», – гордиться донькою її мама, Світлана Геннадіївна.

Юлин спів (пісня «Місяць» Наталі Могилевської) назбирав 987 гривень.

Тоді Кондратюк і запросив полтавку приїхати в столицю на конкурс.

Нині Юлія зізнається, що в Кременчуці вона отримала бульшу насолоду від свого виграшу в «Карооке на майдані», аніж у столиці.

«Ти бомба!» – сказала Могилевська

Юлія у 2006 році на проекті «Шанс» із балетом «Квест»Юлія у 2006 році на проекті «Шанс» із балетом «Квест»

У 2006 році Юлія брала участь у «Карооке на майдані» в Полтаві. Виграла, відтак її запросили у проект того ж Ігоря Кондратюка «Шанс».

– Тоді Наталя Могливевська сказала, що моїй доньці Юлі краще з темним волоссям, – розповідає мама. – А Юля від природи блондинка і з голубими очима.

Кондратюк запам’ятав полтавку блондинкою
Кондратюк запам’ятав полтавку блондинкою

– Ти бомба з чорним волоссям, поглянь! – казала Наталя Могилевська.Але Юлія не дозволила змінити імідж –  відрізати коси та кардинально пофарбувати волосся. Адже вчилась дівчина на той час у музичному училищі (на відділенні вокалу) в Полтаві і попереду її чекав академічний концерт.

Тому як варіант у телепрограмі «Шанс» для виступу на сцені Юлії вдягли перуку. Опікувався Юлею в програмі Кузьма Скрябін, хоч мала потрапити дівчина до Могливської, «але усе переграли, поміняли».

– На голосування за мене була лише доба, тож я не набрала потрібної кількості голосів – 30 тисяч, а лише 11, тож не потрапила – каже Юлія.

Із 2007 року Юлія, тоді ще Дяченко, змінила імідж  стала чорнявою, як і радила їй відома співачка.

Юлія співає ще змалку.

– У сільському клубі навіть всі чоловіки кидали більярд і йшли дивитись, чи то поламаний телевізор відремонтували в клубі,  чи що інше сталось. А то «Песенку мамонтенка» з мультфільму співала маленька Юлія Дяченко (нині вже Потоцька за чоловіком).

Маленька донька Юлії, Софійка, уже співає, але поки що удома.

Коли дивилась по телевізору передачу, де співала її мама, Соня сказала:

«Я тоже буду поять!»

Юлія і СофійкаЮлія і Софійка

Бабуся та мама Юлії  теж можуть похвалитись хорошими вокальними даними.

Цьогоріч Юлія пробувала свої сили в «Х-факторі» та «Голосі країни».

Але їй подякували за участь в кастингу і побажали успіхів.

– Наступного року обов’язково піду на «Х-фактор», але треба в іншому місті пробуватись, у великому, адже в Полтаві було лише одне прохідне місце в проект, – ділиться полтавка.