Нардеп Вадим Петренко: Влада боїться Юлію Тимошенко, тому хоче її ізолювати

Новини
13 жовтня 2011 о 15:451070 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Вадим Петренко: Влада боїться Юлію Тимошенко, тому хоче її ізолювати Сьогодні, 13 жовтня, народний депутат України Вадим Петренко, голова Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина», заявив, що суд протии Юлі Тимошенко – це спроба її ізоляції.


– Влада боїтья Юлії Тимошенко, тому хоче її ізолювати, – сказав Вадим Михайлович журналістам. – Адже серйозних причин для такого вироку в дійсності немає. Вся світова громадськість проти такого політичного переслідування. Я думаю, що Віктор Янукович все ж таки добре подумає і припинить це антизаконне дійство. Ми подамо в апеляцію, на касацію, не зупинимось і Європейський суд із прав людини доведе, що наш лідер зовсім не винувата.

Також лідер полтавських «бютівців» поділився спогадами про 11 жовтня.

– Полтавці вже 2 із половиною місця чергують у наметовому містечку поблизу Печерського суду, – розповів Вадим Петренко. – Їх не так і багато – 5-7, адже не так багато і наметів. Тільки оголосили вирок суду по справі Тимошенко і ми вирушили по Хрещатику. Лави міліціонерів і «беркутовців» йшли і гнали нас. Люди падали, я пробував їм допомогти, але моє посвідчення не діяло на правоохоронців. Тому у мене позбивані коліна, я отримав по шиї дубинкою та опинився в газовій хмарі із балончика. Хоча ми нічого не порушували – просто зібралися і мирно спілкувалися. Міліціонерів було тисяч три –  і це ж із усієї України. Міліціонерів втричі більше ніж військових зараз в Україні. Злочинцям можна спокійно жити, адже вся міліція у Києві. І так вони чергують вже два із половиноюмісяці. По одній справі кожний із суддів дасть різні вироки. Одним словом із російської мови – «беспредел». По іншому не скажеш. Ми будемо боротися і захищати свої конституційні права. Але ця справа над Тимошенко – це прецедент. Це автоматично означає, що будь-якого звичайного українця взагалі можна посадити без доказів і причин, що хоч із ним те й роби. Такого не повинно бути в нашій крані.

Вадим Петренко також розповів про політичну картину на Полтавщині.

– Ми не будемо осторонь цього судилища, адже по іншому не скажеш, – сказав Вадим Михайлович. – Тому будемо збиратися завтра на 17 годину поблизу театру Гоголя на мітинг. Я дружу із Олександром Удовіченком та Іваном Момотом, але об’єктивно можу сказати, що вони багато займаються «показухою».

Лідер полтавських «бютівців» також розповів, що політичного тиску зазнають і його однопартійці із Полтавщини.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter