В центрі Полтави – спецоперація СБУ: подробиці

Новини
12 жовтня 2011 о 18:312544 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В центрі Полтави – спецоперація СБУ: подробиці
Фото. Кілька годин тому на вулиці Фрунзе біля магазину «Весна» відбулася спецоперація.
Попередньо відомо, що в цьому місці відбулося навіть дві спецоперації. Журналіст «Кола» була на місці події.

За кінотеатром імені Котляревського,  зібрався натовп. З одного боку на вулиці Фрунзе біля паркану стоїть двоє невідомих у спецформі, в наручниках. На їх обличчях – садна. Поруч з ними ще кілька чоловіків, у цивільному одязі,  які ведуть з ними розмову та знімають на відеокамеру.

Спецоперація в Центрі ПолтавиСпецоперація в Центрі Полтави

Журналіст поспілкувалась із жінкою, яка давно спостерігали за подіями в центрі міста.

- Тут за взятку взяли конвой, - розповіла очевидиць.  – А по той бік трохи раніше міняйл взяли, одну жінку. Її ще з 11-ї взяли.

Події відбувались навпроти магазину "Весна".Події відбувались навпроти магазину "Весна".

Підтвердив інформацію про затримання у підозрі на хабарі в Центрі Полтави Микола Ісаєв, начальник управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Полтавській області. За словами Миколи Володимировича, затриманим є один працівник Божківської виправної колонії №16. Операцію спільно проводили працівники внутрішньої безпеки управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Полтавській області  та СБУ.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter