Голосисту полтавку Женю Тарайкович в «Х-Факторі» охрестили харків’янкою

Дозвілля
Ніна Король12 жовтня 2011 о 18:301767 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Голосисту полтавку Женю Тарайкович в «Х-Факторі» охрестили харків’янкою
Руденька і симпатична, весела й комунікабельна Женя Тарайкович із Полтави також серед 24 учасників тренувального табору шоу «Х-Фактор».


Але чомусь ЗМІ назвали 16-річну Євгенію харків’янкою. У тому числі й телеканал СТБ, на якому демонструється співоче шоу під час кастингу в Харкові та відбору в тренувальному таборі.

Про це розповів її тато Костянтин Геннадійович.

Тепер Женя вчиться у гімназії №33 в 10 класі. Одна мрія змінилась на іншу.

Дівчина розповідала в ефірі, що її мрія, нав’язлива ідея –вступити в музичне училище – цьогоріч не здійснилась. Адже і перший екзамен у музучилищі імені Миколи Лисенка, і кастинг у Харкові відбувались у понеділок, в один і той же день.

Женя під час кастингу, фото з її сторінки в соцмережіЖеня під час кастингу, фото з її сторінки в соцмережі

Тому дівчина обрала «Х-Фактор» та залишилась ученицею своєї рідної школи.

У   Там гордяться своєю вихованкою, уболівають за неї. Євгенія бере активну участь у житті школи.

– Вона займається вокалом давно, гарно співає, – розповідає про неї Ольга Петренко, заступник директора з виховної роботи гімназії.  – Не раз була переможницею різних конкурсів та фестивалів дитячих талантів, завойовувала гран-прі.

Як говорить Ольга Іванівна, Женя Тарайкович – учасниця не лише розважальних заходів, а й інтелектуальних. Вона постійно у КВК та грі «Що? Де? Коли?», дебатах.

– Загалом Євгенія дуже різнобічна особистість, товариська, комунікабельна, – каже педагог.

«Це в нас самородок»

Так сказав про Женю директор музичної школи №3 після чергового виступу дівчинки на концерті.

А розповіла про доньку журналісту мама, Лариса Анатоліївна.

– Женя ще з дитинства співає, коли гості приходили, вона була центром уваги, – каже мама.

У родині ніхто з музикою та співом не пов’язаний. Тато – військовослужбовець. Мама – оператор тепломережі. Співає старша сестра Катерина, але вокалом також не займалась.

Женя постіно бере участь у шкільних концертах, фото з її сторінки в соцмережіЖеня постіно бере участь у шкільних концертах, фото з її сторінки в соцмережі

Євгенія ж закінчила музичну школу по класу фортепіано, а от спеціально уроків вокалу не брала. Ходила на хор. Викладач хорового співу й підштовхнула ученицю Женю Тарайкович до участі в «Х-Факторі».

– Це, певно і була основна думка фахівця, коли Світлана Макєєва порадила спробувати сили в шоу, – каже мама.

Я не вірила в доньку так, як вона сама. Думаю, я сходжу з дитиною, хай заспокоїть свої амбіції трохи. А нині бачу, яка вона стала упевнена в собі, підтримуємо її.

Але чи візьмуть навіть на кастинг, Тарайковичі чекали відповіді від СТБ  довго.

– Через два місяці отримали ствердну відповідь, – говорить пані Лариса. – А потім із 64  харківського кастингу вибрало журі сімох чи вісьмох, серед яких і нашу доньку.

– Тепер мене навіть у місті на базарі знайомі вітають, знаючи, що донька увійшла до числа 24 учасників тренувального табору, – говорить Лариса Тарайкович. – Родичі і знайомі вболівають, дивляться ефіри.

16-річна школярка тримається, хоч і важко.

Удома за донькою скучають, адже Женя в тренувальному таборі «Х-Фактора».

Спілкування зводиться до 5 хвилин розмов по мобільному.

– Каже, що важко, але тримається, – додає мама дівчини.

Із 22 жовтня почнуться прямі ефіри, тоді полтавці й побачать, як Женя Тарайкович упорається із завданнями і зможуть голосувати за землячку.

У таборі «Х-Фактора» команду дівчат тренує зірковий тренер Сергій Сосєдов.

Довідка «Кола»

Женя любить співати англійською, улюблені співачки – Лара Фабіан та Крістіна Агілера.

Прізвище Тарайкович походить із Білорусі.