Заступники мера Полтави: до Олександра Найпака населення звертається з проблемами ремонту

Заступники мера Полтави
8 жовтня 2011 о 09:232294 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Заступники мера Полтави: до Олександра Найпака населення звертається з проблемами  ремонту
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів - Найпак Олександр Вікторович.
Приймає жителів Полтави без попереднього запису щочетверга з 14.00 до 17.00. До призначення на цю посаду досвіду роботи у державній структурі не мав. Займався фінансовими питаннями (банківська сфера). Потім очолював ГЖЕД №6.

Олександр Найпак. Фото з сайту ada-poltava.govОлександр Найпак. Фото з сайту ada-poltava.gov

-  Сфера житлово-комунального господарства настільки велика і складна, що питання можуть виникати найрізноманітніші, - розповів заступник мера Олександр Найпак. -  Але, як правило, найбільше турбують полтавців ремонт дахів, підвалів, проблеми благоустрою.

У робочих справах використовує службовий «Фольксваген-Пассат».

Біографічні дані:

Найпак Олександр Вікторович народився 16 травня 1975 року в селі Орілька Лозівського району Харківської області.

Закінчив 2004 року Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за спеціальністю «Фінанси».

Трудову діяльність розпочав 1992 року. Працював на Орільському цукровому заводі, картонажній поліграфічній дільниці ВАТ «Хімфармзавод «Червона зірка», у філії «Відродження» Харківського центру соціальної і трудової реабілітації інвалідів «Сприяння». У 2001-2011 роках – у «Приватбанку» (економіст, згодом провідний експерт бізнесу «Кредитний центр»). У лютому-липні 2011 року – начальник ГЖЕД №6.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter