У Полтаві з нагоди Всесвітнього дня туризму давали премії від однієї до трьох тисяч гривень

Новини
27 вересня 2011 о 16:15778 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві з нагоди Всесвітнього дня туризму давали премії від однієї до трьох тисяч гривень
Сьогодні, 27 вересня, в обласному центрі Полтави проводили урочистості до Дня туризму.
Нагороджували переможців конкурсу на краще туристичне підприємство з надання послуг внутрішнього та в’їзного туризму.

Урочистості до Дня туризму проходили в Галереї Мистецтв.Урочистості до Дня туризму проходили в Галереї Мистецтв.Проходив святковий захід у стінах Галереї мистецтв. У обласному центрі більше ніж 100 туристичних фірм. Серед них обрали трійку лідерів.

Перше місце здобула Черкасець Тетяна Іванівна. Їй вручили премію - три тисячі гривень.

Друге місце – приватне підприємство «Всесвіт тур» ( Директор Бондар Оксана Євгенівна). Це підприємство  уже другий рік підряд посідає друг місце в конкурсі. "Всесвіт тур" отримали  премією у розмірі 2 тисячі гривень.

Третє місце отримала Неділька Зоя Григорівна. Їй вручили сертифікат на премію розміром одна тисяча гривень. До речі, Зоя Григорівна  була і переможцем минулорічного конкурсу, сезону 2009-2010.

Про туристичні вподобання полтавців журналістам розповіла одна з переможців – Зоя Неділько (директор туристичне агентство «Тера»).

- Наше агентство займається екскурсіями  серед школярів, студентської молоді, дорослих. Це мабуть і визначило пріоритети журі. Починаючи з молодших класів, діти, вчителі та батьки молодших учнів, перш за все, хочуть знати рідне місто та Полтавщину. Наші школи обирають полтавські музеї, їм хочеться пройтись тими вулицями, якими вони ходять до школи і щось цікаве для себе пізнати. Кращим маршрутом вважається Диканька, Гоголівський край та гончарство. Але це бажання вже не тільки школярів, а і дорослих. Кожен хоче себе уявити гончарем. Поліпити з глини і відчути творче натхнення.

Нагородження Зої Неділько (директора туристичного агентства «Тера»)Нагородження Зої Неділько (директора туристичного агентства «Тера»)

Нагадуємо, що сьогодні у Полтаві відкрили перший туристичний центр.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter