Полтававодоканал: малі тарифи та старі колектори

Новини
27 вересня 2011 о 17:201835 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Керівництво КП "Полтававодоканал" поспілкувалося із журналістами Тарифи на воду  у Полтаві будуть зростати, адже сучасні не рентабельні.
Але підвищення буде швидше за все вже у наступному році. Про це розпоіло керівництво КП "Полтававодоканал" після того як журналісти попрактикувалися у зміні професії.

– Ми подаємо необхідні розрахунки по тарифній сітці до Полтавської обласної ради, – повідомив Андрій Іванішин, генеральний директор ОКП «Полтававодоканал». – А вже потім ці розрахунки передаються до Національної  регулювання ринку комунальних послуг, де вже затверджується та перевіряється доцільність підвищення вартості послуг.

Зараз полтавці платять за 1 кубометр питної води 3,096 гривень, а для того, щоб повністю покрити витрати ОКП «Полтававодоканал» – вартість послуг повинна коштувати 4,32 гривні за 1 кубометр.

Під час спілкування із журналістами керівництво цього комунального підприємства розповіли про те, що ресурс мережі водовідведення вже вичерпаний більше ніж на 70%.

– Від колектора через газову корозію залишається лише дно, – сказав Андрій Іванішин. – Стічна вода по цьому «лотку» тече по мережі. Але якщо відбуваються такі дощі, як цього літа, то глиняне склепіння просто не витримує і обвалюється. Ресурс мережі, колектори якої будувалися ще у 60-х роках минулого століття, вже вичерпаний. Ремонт ми проводимо, але для того, щоб повністю відновити мережу водовідведення, то потрібно фінансування обласного чи державного рівня.

Для того, щоб перевірити всі колектори, потрібно підготувати проектну документацію. Зараз ми активно займаємося цим, адже повинні знати місця найбільшої небезпеки.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter