У шоу «Зважені та щасливі» позбувається кілограмів Олеся з Полтавщини

Новини
Ніна Король19 вересня 2011 о 17:112423 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У шоу «Зважені та щасливі» позбувається кілограмів Олеся з Полтавщини
38-річна Олеся Іванова з Кременчука бере участь в шоу «Зважені та щасливі», що іде на каналі СТБ. Жінка вже ледь не опинялась за крок від вильоту з проекту, але героїчно трималася: їй треба схуднути заради сина.


Олеся Іванова, фото stb.uaОлеся Іванова, фото stb.ua

Початкова вага жінки, коли її відібрали в шоу – 177 кілограмів. Зріст – 168 см.

Розмір одягу: 62.

Працює Олеся Іванова фельдшером.

Жінка вже 10 років розлучена. Відтоді вона не заводила стосунків із чоловіками, адже комплексує через зайву вагу. Це вона розповіла під час зйомок.

Олеся має 17-річного сина, за яким на шоу дуже сумувала, адже учасникам не дозволияють спілкуватися з рідними на час зйомок.

У студентські роки Олеся займалася спортом – важкою атлетикою. Набирати вагу почала після пологів – з 22 років, указала вона в анкеті на сайті СТБ.

Учасниця пробувала худнути за допомогою дієт. Одного разу їй навіть вдалося скинути 25 кг зайвої ваги.

Те, що Олеся – вразлива людина і гостро реагує на образи, як вказала в анкеті, глядачі вже побачили. Та жінка не здається

Учасниця мріє піти на концерт сина, який займається вокалом з 5 років, але боїться, що над нею і сином будуть сміятися оточуючі. Вона дуже хоче, щоб син не соромився її.

В Олесі є ще одна мета –  знову стати привабливою і налагодити особисте життя.

А її маленька жіноча мрія – мати червону сукню, точно таку, яка була в Оксани Марченко в одному з ефірів «Х-фактора».

Про свої кулінарні уподобання Олеся Іванова розповіла, що любить солодощі.

Хобі – читання книг.

В Олесі, яка у команді червоних, багато вболівальників, котрі підтримують її по цей бік екрану телевізора. Велику підтримку й захоплення силою волі жінки можна побачити у коментарях. Особливо після випробування на ескалаторі, де учасникам треба було іти проти руху. Полтавка, на яку команда не покладала великих надій, трималась дуже добре.

Олеся Іванова в ідеалі хоче мати вагу 80-90 кілограмів. 11 кілограмів завдяки дієті та фізичним випробуванням їй уже вдалося скинути.

За умовами проекту, учасники не мають змоги користуватись телефонами та Інтернетом. Вони щотижня зважуються після наполегливих тренувань, випробувань, змагань. Людина, котру обрали члени команди «слабкою ланкою», котра мало скидає кілограмів та сачкує, тягне команду назад, мусить покинути проект.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter