Учень і друг Олександра Геращенка підкорює шоу «Танцюють всі-4»

Новини
Ніна Король15 вересня 2011 о 13:041812 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Учень і друг Олександра Геращенка підкорює шоу «Танцюють всі-4»
Полтавські танцюристи штурмують четвертий сезон телешоу «Танцюють всі».
У Харкові під час кастингу жителів Полтавщини, які потрапили в ефір, було п’ятеро, четверо – у сотні кращих.  Дехто, як наприклад Ігор Тамарянський та Влад Гречка – другий рік поспіль не здаються, намагаються хореографією підкорити строгих суддів проекту.

Олександр Білоконь та Андрій Гришко також отримали путівки в Ялту, де продовжать змагання.

Нагадаємо, минулого сезону перемогу в шоу здобув Сашко Геращенко з Полтавщини.

Сашко Геращенко та Ігор Тамарянський під час кастингу в ХарковіСашко Геращенко та Ігор Тамарянський під час кастингу в Харкові

Нині він підтримує свого учня і друга Ігоря Тамарянського з Комсомольська, Сашко прийшов на кастинг заради цього. З 17-річним Ігорем нам удалося поспілкуватись.

Хлопець вчиться в 11 класі школи №1. Він «народник», учасник народного танцювального колективу «Веселка».

– Уже 8 років  я танцюю у «Веселці», – каже Ігор. Паралельно 2 роки опановую сучасну хореографію. Один рік моїм учителем був Олександр Геращенко, відтоді ми дружимо. У «Танцюють всі» минулого року не вдалось пройти далі кастингу, тим паче вік не дозволяв брати участь в шоу. Нині, хоч мені й 17 я можу бути учасником шоу, адже в рік, коли виповнюється 18 маю право. Увесь рік хлопець посилено готувався до відбору.
Ігор розповів, що хоче розвиватись далі і тому телепроект – шанс для цього.

Як говорить танцівник, найважче у Харкові було чекати з 8 до 16 години, був аж 38-ий. Оцінив суперників, з багатьма познайомився, особливо із земляками.

– Доки тренувався, м’язи почали «затягуватись», чекання стало складним випробуванням, – поділився Ігор.

У дитинстві на танці Ігор пішов з-під палиці – мама примушувала. Але нині юнак не шкодує про це.

У школі Ігор Тамарянський – відмінник.