У Полтаві сьогодні ледь не загинув під час пожежі 6-річний хлопчик

Новини
14 вересня 2011 о 16:49864 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві сьогодні ледь не загинув під час пожежі 6-річний хлопчик
Пожежа виникла сьогодні, 14 вересня,  о 9 годині 24 хвилини на другому поверсі в будинку, що по вулиці Леніна, 122.


- Біля під’їзду п’ятиповерхівки сидів юнак Вадим (він не житель цього будинку), який помітив дим, що йшов з балкону квартири на другому поверсі,  - розповів Віталій Шкаревський, начальник центру пропаганди УМНС у Полтавській області. - Він зайшов до під’їзду і почув  голос дитини, яка кликала на допомогу. Підійшовши до дверей квартири на другому поверсі, звідки й лунав крик, він попросив хлопчика, щоб той відчинив. Але дитина пояснила, що не може цього зробити. Тож юнак заліз  на бетонний козирок над під’їздом і дістався до вікна, цієї квартири. Він вибив шибку і дістав хлопчика. У той час до нього підійшов інший чоловік, якому він і віддав дитину.

Поки на місце події приїхали рятувальники, окрім квартири на 2-му поверсі, зайнялась і та, що над нею (на третьому поверсі).

- О 10-й годині 42 хвилини пожежу вже повністю ліквідували,  - говорить Віталій Васильович. -  Евакуювали з будинку шість жителів та одного хлопчика, оскільки в приміщенні було велике задимлення. Вогонь задів п'ять квартир п’ятиповерхівки. Прямі збитки становлять 50 тисяч гривень. Причина пожежі ще встановлюється.

Мама 6-річного розповіла еменесникам, що залишила сина вдома ненадовго. Оскільки змушена була відлучитись у справах, пов’язаних з пошуком роботи.

До теми - У Полтаві врятували 3 людей від пожежі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter