Полтавська команда КВК-ЮІР виборола третє місце у Міжнародному конкурсі

Новини
14 вересня 2011 о 15:121924 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавська команда КВК-ЮІР виборола третє місце у Міжнародному конкурсі
Нещодавно полтавська команда КВК-ЮІР брала участь у 35-му Всеукраїнському зльоті юних інспекторів руху та 15-му Всеукраїнському конкурсі шкільних команд КВК-ЮІР.
Тривали ці змагання з 4 по 11 вересня в Криму у МДЦ «Артек». Фото надано СЗГ УДАІ в Полтавській області.Фото надано СЗГ УДАІ в Полтавській області. Полтавщину представляли: команда-переможець обласного конкурсу загонів ЮІР «Світлофор» Тростянецької ЗОШ Полтавського району та команда КВК-ЮІР «Вантаж без маркування» гімназії №17 міста Полтава, - повідомила Наталія Варченко, старший інспектор ВКЗ УДАІ УМВС України в Полтавській області. Окрім загону ЮІР «Світлофор» в змаганнях брали участь іще 27 команд з усіх областей України та міст Києва і Севастополя. Позмагатися з українськими командами приїхали також діти з Білорусії та Російської Федерації. Тож конкурс набув статусу міждержавного. Команди змагались у п’яти конкурсних етапах: «Юний регулювальник», «Велоестафета», «Теоретичні знання ПДР», «Творчий урок - виступ «Агітбригади», конкурс стінних газет «Автоцивілка – це обов’язково». Команда «Вантаж без маркування». Фото надано СЗГ УДАІ в Полтавській областіКоманда «Вантаж без маркування». Фото надано СЗГ УДАІ в Полтавській області За результатами змагання загонів Юних інспекторів дорожнього руху діти з Полтавщини зайняли золоту середину. А команда КВК-ЮІР з Полтави під назвою «Вантаж без маркування» за звання кращої змагалася у півфіналі та виборола третє місце.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter