Напад на неповнолітню полтавку: подробиці (відео)

Новини
Валентина Зайченко14 вересня 2011 о 16:031198 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Напад на неповнолітню полтавку: подробиці (відео)
Фото зі сайту new-time.ks.uaНагадаємо, нещодавно у Полтаві в районі вулиці Балакіна 20-річний  хлопець напав на 10-річну дівчинку.


Дівчинка змогла вирватися від нападника. А зловмисника зміг затримати випадковий перехожий. Ним виявився 34-річний старший сержант Навчального центру військ зв’язку, музикант оркестру Віталій Дмітрієв.

– Було десь 7.15 ранку. Я проводжав свою доньку до школи. Вона йшла попереду, я з велосипедом позаду. Я пройшов повз хлопця, що стояв на узбіччі. Донька повернула за ріг, і я через кілька хвилин повернув за нею. А там вже побачив що до моєї доньки підійшла дівчинка, яка плакала і виглядала наляканою. Біля них ще була доросла жінка, яка крикнула мені, щоб я когось хапав. Вона кричала: «Тут і твоя донька до школи ходить». Ці слова подіяли миттєво, я ще не знав, що відбулося, але зрозумів, що той чоловік, повз якого я пройшов, щось зробив тій дитині. Я сів на свій велосипед і поїхав за ним. На тому місці, де я його бачив, вже нікого не було. Інтуїтивно я здогадався, куди він міг побігти і почав його наздоганяти.

Віталій Дмітрієв згадує події дня, коли ловив кривдника дівчинкиВіталій Дмітрієв згадує події дня, коли ловив кривдника дівчинки

Віталій Дмітрієв об’їхав три вулиці, питав у перехожих, чи не бачили хлопця, що тікав. І таки військовому вдалося наздогнати зловмисника.

– Я зрозумів, що то саме він, бо побачив, що хлопець вилазить з кущів. Тим більше, він був весь червоний і важко дихав, так ніби нещодавно швидко бігав, – розповідає Віталій. – Коли я схопив його, він почав обурюватися і погрожувати мені своїми друзями. Я йому сказав замовкнути, адже був весь на емоціях, бо відчував, що нападник міг образити й мою доньку. Я повів його на те місце, де були донька, потерпіла дівчинка, жінка та мати потерпілої дівчинки, якій вже повідомили про те, що сталося. Вони на той момент вже звернулися до правоохоронця, що проходив повз. І той викликав наряд міліції. Коли я привів втікача, через кілька хвилин прибула міліція.

Зараз Віталій Дмітрієв інколи бачиться з Вікою, спілкується з нею.

– Ми живемо в одному районі. Моїй доньці стільки років, скільки й Віці. Я спитав у неї нещодавно, чи зможе вона забути те, що сталося.  Вона відповіла, що ніколи не забуде. Хоча вже й не так хвилюється, як відразу після нападу, – розповів Віталій.

Через кілька днів після події Віталія Дмітрієва правоохоронці Київського райвідділу міліції урочисто нагородили грамотою перед усім особовим складом військової частини.

Віталій Дмітрієв родом з Кременчука. З 92-го року проживає у Полтаві. Закінчив музичне училище. І вже 10 років грає у військовому оркестрі на валторні. Має дружину та доньку.

Потерпіла дівчинка розповідає про події того дняНагородження Віталія ДмітрієваПояснення затриманогоВідео надане відділом зв’язків з громадськістю УМВС України у Полтавській області

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter