У Полтаві прикрасили ялинку як символ нового навчального року

Новини
30 серпня 2011 о 14:43580 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві прикрасили ялинку як символ нового навчального року
Сьогодні, 30 серпня, в «Бургер-клабі» провели свято для 100 полтавських дітей.
А саме для дітей пільгових категорій. Серед яких діти із багатодітних сімей; сироти; діти, позбавлені батьківських піклування; діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставин та діти з особливими  потребами.

Для них Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував цілу святкову програму. Юним полтавцям піднімали настрій перед не зовсім радісним для них святом «Першого дзвоника». Оскільки через день у школярів почнеться навчання.

Діти мали можливість дивитись святковий концерт, погодували гамбургерами, картоплею «фрі» та соками. Також діти веселились та прикрашали штучну ялинку.

Організатори свята показали дітям, що новорічний символ, ялику,  можна прикрашати  не лише в грудні. Сьогодні, 30 серпня, для них це дерево стало і  символом початку нового навчального року. Прикрашали діти його своїми оцінками, які отримали під час заходу за участь у різних конкурсах. Юні полтавці також отримали в подарунок папку з канцтоварами.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter