Полтавська ДАІ перевірить «зебри» поблизу шкіл

Новини
30 серпня 2011 о 17:35788 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавська ДАІ перевірить «зебри» поблизу шкіл
Із 20 серпня до 20 вересня Державтоінспекцією проводиться місячник-рейд «Увага! Діти на дорозі».


Полтавська ДАІ перевірить «зебри» поблизу шкіл. Фото Ніни КорольПолтавська ДАІ перевірить «зебри» поблизу шкіл. Фото Ніни Король

– Під час проведення цієї акції працівниками ДАІ, ДПС та дорожнього нагляду особлива увага буде звернена на безпеку руху учнів до школи, – розповів Сергій Антоненко, інспектор сектору зв’язків із громадськістю УДАІ УМВС України в Полтавській області. – Перевірятимуться пішоходні переходи, забезпечення та робота світлофорів, наявність захисних турнікетів, дотримання правил переходу доріг школярами. Також були розроблені спеціальні інформаційні куточки, що будуть розмішені у школах. На цих стендах у зрозумілій та ігровій формі будуть пояснені основні правила дорожнього руху.
Але особлива увага буде звернута працівниками ДАІ на школи, які знаходяться безпосередньо у близькості до проїжджої частини автошляхів.
– У Полтаві є школи, які практично не мають подвір’я і школярі одразу виходять із школи на вулицю, – сказала Наталія Варченко, керівник сектору зв’язків із громадськістю УДАІ УМВС України в Полтавській області. – Наприклад, загальноосвітня школа №8 імені Панаса Мирного. Саме такі школи будуть перевірятися дуже прискіпливо. Якщо фарбування пішохідного переходу потрібно поновити, то інспектор ДАІ звернеться до відповідної організації із приписом. Якщо ж припис не виконають, то складатиметься протокол та накладатиметься адміністративний штраф.
Якщо ж у батьків є звернення чи зауваження стосовно безпеки руху поблизу шкіл, то є можливість надіслати смс-повідомлення на номер (050) 3460410 або написати лист-звернення на ім’я Олександра Штепи, керівника ВДАІ УМВС України в Полтавській області.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter